3.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

Rynholec trápil Senomaty, musely rozhodovat penalty

7. M. Wittmayer (vl.) , 40. T. Pichner - 11. L. Dadák , 46. L. Dadák
26

Žádný bod na kontě a za sebou osmigólový debakl. S tímto statusem jel Rynholec do Senomat. Ty v minulém kole nepředvedly nic extra, což mohly napravit před domácím publikem. Vyrovnané utkání s dvěma góly na obou stranách skončilo zřejmě zaslouženě remízou.

Góly a šance na obou stranách

Zápas začal lépe pro domácí, kteří šli do vedení hned v 7. minutě. Centr z levé strany si do vlastní sítě srazil Wittmayer - 1:0. Krátce poté ale bylo srovnáno. Dádak obdržel centr z pravé strany a svým zakončením nedal Kučabovi šanci - 1:1. Vedení na stranu Senomat mohl vrátit Polcar, ale centr z levé strany si ve stoprocentní šanci zpracoval tak špatně, že z toho nic nebylo.

Berani ztráceli často míče a pouštěli Baník do nebezpečných protiútoků. Šance byly na obou stranách, ale další gól padl jen na té domácí. Ve 40. minutě si na centr na zadní tyč naběhl z pozice beka Pichner a křížnou hlavičkou zařídil poločasové vedení - 2:1.

Brzký a jediný gól

Lepší vstup do druhé půle si nemohli Rynholečtí ani vysnít. Minutu po úvodním hvizdu sudího Aksamita opět po centru ze strany vsítili hosté branku. Dádak se nádherně položil do míče a nůžkami srovnal - 2:2. Senomaty byť rychle inkasovaly, hrály ve druhé půli lépe než v té první. Převaha Rynholce už nebyla taková. V závěru utkání byl závar před Haužvicem, který ale brankou neskočnil.

Kučaba se dvakrát vytáhl

Plusový bod zůstal v Senomatech především díky Kučabovi, který zneškodnil dvě penalty. Všichni exekutoři v senomatském dresu byli úspěšní.

SK Senomaty
Petr Sojka, asistent trenéra: "Byli jsme v plné sestavě kromě Kukly a Eichlera. Rynholec hrál dobře, má nebezpečné přechody do útoku a následné centry do vápna. V prvním poločase byl soupeř lepší, v tom druhém jsme byli o trochu lepší zase my. V rozstřelu Kučaba chytil dvě penalty a brali jsme dva body, se kterými jsme spokojeni."

TJ Baník Rynholec
Jiří Matějka, záložník: "Oproti předchozím dvěma zápasům jsme zlepšili výkon, ale hrubými chybami jsme si pouštěli soupeře do zbytečných šancí. Remíza pro oba týmy byla spravedlivá a závěrečné penalty jsou loterie."

SK Senomaty
O. Kučaba [-] - O. Havel [-] , T. Pichner [-] , J. Vávra [-] , M. Kokšál [-] , M. Karnold [-] (78. M. Sailer [-] ) , L. Mácha [-] , D. Moroz [-] , A. Polcar [-] (68. D. Hůla [-] ) , J. Kodeš [-] , R. Trešl [-]

I. Haužvic [-] - D. Mrázek [-] , P. Fonod [-] , L. Dadák [-] , M. Drábek [-] , M. Wittmayer [-] , T. Stránský [-] , J. Matějka [-] , T. Měsíček [-] , M. Beran [-] (35. D. Jirava [-] ) , L. Skalák [-]

ŽK: 10. L. Mácha , 66. R. Trešl , 87. J. Vávra - 52. M. Drábek , 86. J. Matějka .
Hráči zápasu: T. Pichner - L. Dadák .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: AKSAMIT, PAEDR. Miroslav - ŠPIDRA Marek, ŠVÁCHA Josef.