15.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Výhru Poříčí nad Tuchlovicemi poznamenaly v zápase dva zlomené nosy

45. K. Vacek , 56. K. Vacek , 79. P. Pohorský - 85. J. Kubů (p.)
13

Poříčí - Fotbalisté domácího týmu hráli v posledních zápasech ve velmi dobré formě, kterou chtěli potvrdit i v zápase s Tuchlovicemi. To se také povedlo a tak mohla panovat spokojenost, teda jen na jedné straně.

Vacek se trefil v posledních vteřinách

Utkání se hrálo na velmi těžkém, zmrzlém terénu. Což hře vůbec nevyhovovalo a ještě se hráči musela bát o své zdraví. První šanci měl hostující Hadrika, ale tu Soukup pokryl. Soukup vychytal i střelu po otočce Kubů a s domácím brankářem si neporadil ani Kraus se svou střelou z větší vzdálenosti.

A tak mohlo udeřit na straně druhé. V obrovské šanci se po přihrávce Trpišovského ocitl Páv, ale mířil po samostatném úniku vedle. Ve 45. minutě hostující obrana špatně odvrátila rohový kop, míč se dostal k Vackovi a ten rozjásal tábor Poříčí - 1:0.

Dva hráči odnesly nechtěné souboje zlomeným nosem

Po změně stran se v 56. minutě trefil Vacek podruhé, když dorazil pokus Vernera, jehož střelu Pospíšil jen vyrazil - 2:0. Hosté začali hrát vabank a to dávalo domácím šance na rychlé protiútoky. Jeden z nich dokázal přetavit ve vstřelenou branku P. Pohorský, udělal kličku brankáři a z úhlu poslal míč do sítě - 3:0.

Tuchlovice dokázaly snížit v 75. Minutě z penalty, kterou proměnil Kubů - 3:1. Penaltě přecházel faul Peroutky, jenž při odkopu neúmyslně trefil nohou jednoho z hostí do obličeje a pravděpodobně mu zlomil nos. V 87. minutě nastoupil do pole jindy brankář Tlamicha a po chvíli pobytu na hřišti orazítkoval břevno. Míč dorážel Verner, srazil se s protihráčem a odnesl to také zlomeným nosem.