--

--

HFK stoupá vzhůru

16

V dnešním utkání 4. kola podzimní části Moravskoslezské divize skupiny E nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti TJ Sokol Ústí a utkání začali ve velkém stylu.

Už v první minutě se trefil do sítě hostujícího Ústí Petr Rajnoha - 1:0, když mu míč s tečí připravil Ondřej Bořil.

To byla velká vzpruha pro holický tým a ten pokračoval ve vysokém tempu. Hráči holického týmu přehrávali svého soupeře víc a víc.

Světlou chvilkou hostů byla dvanáctá minuta, když nastřelili po centru z levé strany břevno Kalinovi branky.

Ale vzápětí na to, po necelých dvou minutách, holičtí udeřili znovu.

Odražený míč po centru Ondřeje Bořila skončil  u Tadeáše Spurného, který jej tvrdou střelou z hranice penalty poslal do sítě - 2:0.

Poté měli holičtí ještě tři vyložené šance, které bohužel trestuhodně spálili a dali tak šanci svému soupeři. Ten ji využil z ojedinělé střely v devětatřicáté minutě, kterou Kalina vyrazil jen před sebe a dorážku zvládl Erik Smítal - 2:1.

V druhé půli holičtí opět zabrali a svého soupeře přehráli. Jen velká škoda, že neproměnili 4 vyložené tutovky. Rozhodnout musel až v devadesáté minutě Ondřej Buček, který vystihl špatnou rozehrávku brankáře na půlce a pohodlně rozhodnul utkání na 3:1