--

--

Opava bodovala na Hané

10

Rezerva Slezského FC vyválčila bod na Hané. V Holici s domácím HFK uhrála remízu 1:1. Svěřenci Lukáše Černína byli lepším týmem, jenomže neproměňovali šance.

Hosty poslal do vedení Kuzník, když se dostal k míči a šel sám na brankáře. „Začali jsme dobře, mohli jsme náskok navýšit, ale nepovedlo se. Naopak pět minut před poločasem došlo k nedorozumění v naší defenzivě a domácí toho využili k vyrovnání,“ řekl trenér opavského béčka Lukáš Černín.

Po přestávce mohl Slezanům vrátit vedení Veselý, který po centru Fuska ale hlavičkoval nad. V poslední minutě mohl skórovat zcela volný Socha, jenomže ani jemu nebylo přáno.

„Sahali jsme po třech bodech, máme jeden, ale i s tím jsme spokojeni. Náš výkon šel oproti minulému týdnu nahoru,“ pochvaloval si kouč Slezanů.