--

--

Rezerva Pardubic vkročila špatně do ročníku

6

Výsledkově špatně vstoupila pardubická rezerva do nové divizní sezony, když prohrála 4:1 na půdě nováčka a vítěze loňského Krajského přeboru Libereckého kraje ve Velkých Hamrech.

Do vedení šli brzy domácí, když Spěvák nešťastně fauloval ve vápně a penaltu proměnil Rudolf. Poté se hrálo bez šancí ve středu hřiště. První šance hostů se zrodila až ve 41. minutě, kdy po příhře Kühnela pálil Bureš, ale Kobachidze jeho střelu pod břevno vyrazil. Minutu před pauzou se po zmatcích v obraně Pardubic dostal míč k Šedému, ktetý ho napálil pod břevno - 2:0. Hned po přestávce měli domácí výhodu standardní situace a na zadní tyči volný Macháček upravil již na 3:0. Po hodině hry hosté korigovali, když po centru Jarosze trefil Šafařík břevno a dorážka Kašiara již byla gólová - 3:1. Chvíli poté měli pardubičtí další možnost na skórování, ale Kašiar z vyložené šance přestřelil. Pět minut před koncem po centru hlavou upravil na konečných 4:1 pro Velké Hamry Tomas Radzinevičius.