20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2014-2015

--

Zasloužená remíza po utkání Zdemyslice - Klášter

10. P. Česal , 61. J. Kroc - 21. M. Suko , 74. M. Hora
0

Prvním utkáním velice atraktivního 20. kola bylo střetnutí Zdemyslic s Klášterem, aneb čtvrtého s druhým. Podobné tabulkové postavení se odrazilo i do průběhu utkání. Bod navíc po penaltách brali domácí.

Jako uragán vstoupili do utkání zdemysličtí a již v 10. minutě mohli slavit gól, který po chybě v hostující obraně padl z kopačky útočníka Petra Česala. Hned na to mohl vyrovnat Ondřej Sedláček, ale svou šanci neproměnil. Domácí působili v prvním poločase dobrým dojmem, který vedoucí branka jen umocnila. Ve 21. minutě si však slabší chvilku vybral brankář Ondřej Kropík, kterému vypadl míč z náruče, čehož ihned využil pozorný Michal Suko a vyrovnal na 1:1. O dalších deset minut později se však Kropík vykoupil, když zneškodnil Loukotův samostatný únik z levé strany. Nebezpeční byli i domácí - bombu z dvaceti metrů musel lapit klášterský Václav Bárta. Důležitý moment utkání přišel v 39. minutě. Druhou žlutou kartu viděl Ondřej Sedláček a musel tak předčasně do sprch. Domácím se tak naskytla skvělá příležitost, jak ve druhém poločase soupeře udolat.

První větší šanci po změně stran měl však oslabený Klášter. Michal Suko však svůj samostatný únik z 54. minuty nezakončil přesně. A tak šli do vedení domácí. V 61. minutě se z protiútoku trefil útočník Jan Kroc. Druhý celek tabulky však i v deseti dokázal vyrovnat. Čtvrt hodiny před koncem propálil střídající Milan Hora vše, co mu stálo v cestě. Šlo se do penalt...

V těch byli úspěšnější domácí, za které se trefili Šamšula, Špelina, Kroc a Polívka + na druhé straně byli úspěšní jen tři střelci = bonusový bod pro Zdemyslice!

TJ Zdemyslice
Jan Fiala, obránce Zdemyslic: "Ze zápasu jsme měli veliké obavy, proto jsme byli s naším výkonem velice spokojeni."

TJ Klášter
Jaroslav Brož, trenér Kláštera: "Kvůli naší nedisciplinovanosti jsme přišli o body."

O. Kropík [-] - M. Šamšula [-] , I. Špelina [-] , J. Fiala [-] , O. Rous [-] - M. Kysela [-] (59. V. Černík [-] ) , A. Polívka [-] , I. Průcha [-] , T. Lang [-] - J. Kroc [-] , P. Česal [-]