27.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Újezd stvrdil roli favorita šesti góly!

0

Domácí dokázali v zápase s Doubravkou nemilosrdně trest chyby hostující obrany a drtivým vítězstvím si zajistili aktuální třetí místo v tabulce.

Domácí byli od začátku utkání aktivnější, první branka padla po půl hodince hry. Ladislav Pikl mladší doslova vlétl z rohu do vápna, za jehož hranicí natáhnul k povedené střele, která rozvlnila síť. Když už se zdálo, že tímto výsledkem i úvodní dějství skončí, napadl dobře Adam Kurčík rozehrávku Doubravky a upravil na poločasových 2:0 pro svůj tým.

Hned zkraje druhé půle navíc Václav Vyskočil vypálil z dobrých třiceti metrů a balón se snesl nechytatelně k tyči. Po hodině hry zapsali domácí další povedený gól, když Martin Trejbal dostal přihrávku na pokutový puntík a ranou o břevno rozvlnil síť soupeře počtvrté. Do sedmdesáté minuty ještě nesmazatelně zapsal své jméno do listiny střelců i Petr Pikl, který z hranice vápna našel místečko mezi nohama Tománka. Půltucet obstaral další z klanů Piklů, tentokráte Josef. Ten se dostal až před gólmana hostí, s jehož přispěním dostal míč za brankovou čáru. V samotném závěru ještě čestné pozvedl prapor svého týmu Tomáš Navrátil, který obdržel přihrávku za obranu a podél gólmana Čepeláka mu pokazil čistý štít.

TJ Chodský Újezd
Petr Pikl: „Udělali jsme domácí body a udrželi jsme se na vrcholu, takže splněný cíl.“

SK Senco Doubravka B
Pavel Zemek: „Utkání se nám nepovedlo. Máme velkou marodku, měli jsme pět dorostenců.“

J. Čepelák [-] - M. Beneš [-] , P. Opava [-] , L. Pikl st. [-] , T. Vejvoda [-] - L. Jílovec [-] , J. Pikl [-] , P. Pikl [-] (88. P. Štěrba [-] ) , L. Pikl ml. [-] - V. Vyskočil [-] (70. M. Trejbal [-] ) , A. Kurčík [-]

J. Tománek [-] - T. Smolák [-] , T. Čechura [-] , T. Hric [-] , J. Šindelář [-] - V. Válek [-] , L. Bernard [-] , A. Paum [-] , T. Navrátil [-] - F. Kotka [-] , J. Trojanec [-]

Místo: Horní Jadruž.