4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Libhošť těsně vyhrála

5

hodnocení zápasu

Již při rozcvičce přišel první problém, zraněného Mičku v brance musel nahradit a premiéru si odbyl Dubec Ondřej ,který přišel ze Suchdola dělat dvojku Mičkovi. Úvod zápasu nám vyšel parádně Eckelsberger Pavel našel průnikovou nahrávkou Davida Kramoliše , který střelu z úhlu poslal naše mužstvo do vedení. Po této brance jsem předali iniciativu hostujícímu mužstvu. I přesto že byl soupeř aktivnější žádnou větší šancí si nevytvořil naše pozorná obrana vše ustála. Naši hráči byli nebezpeční hlavně z rychlých protiútoku. Velmi slušný poločas zahrál střelec branky Kramoliš. I druhá půle se nesla v duchu první naši hráči hrozili z rychlých protiútoku , ale žádný nepřinesl ovoce. Byl to naopak soupeř, který potrestal náš nepovedený odkop a srovnal na 1:1. Naštěstí v závěru převedl svůj střelecký potenciál Smolarčík , který svou střelou rozhodl o našem vítězství. I přesto že neodehrál dobrý zápas stává naším důležitým hráčem, který dokáže rozhodovat zápasy.