1.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

Zápas byl zrušen

Darkovičky potvrdily roli favorita

15

Suché Lazce zůstávají po další porážce nadále bez bodu.

Suché Lazce se mohou stydět za tristní podzimní bilanci, protože ze třinácti zápasů nevytěžily ani jeden bod. Zmrtvýchvstání se nekonalo ani v Darkovičkách, které zavelely k výhře již v úvodní desetiminutovce. Nejprve se krásně uvolnil Jamnický, Kremzer vyškolil dva hostující zadáky a lišácky otevřel skóre – 1:0. Zanedlouho předvedl Kremzer další skvostný slalom a Jamnický měl značně usnadněnou úlohu – 2:0. Darkovičky pokračovaly v obrovském náporu, jenže Kremzer s Bajgerem zavraždili své tutovky. Zákonitě tedy přišel trest, když ránu Kostky přizvedl stoper Patrik Adamčík a Suché Lazce se přiblížily na dostřel – 2:1. Krátce po přestávce se vše vrátilo do starých kolejí. Třetí zásah favorita nesl rukopis Jamnického, přestože do listiny kanonýrů rozhodčí napsali Kremzera – 3:1. V 57. minutě dokonce Kremzer zkompletoval hattrick. Bajger perfektně odcentroval a Kremzer zkusil efektní a zároveň i vysoce efektivní patičku – 4:1. Při páté brance domácího mužstva oslovil Buchvaldek časovaným pasem rozběhnutého Bajgera a ten zlobil dosavadní střelecké prokletí – 5:1. V závěru Darkovičky samozřejmě polevily, čehož využil Michal Adamčík, který zužitkoval přesnou asistenci Baldy – 5:2.

FK Darkovičky
Roman Divina, trenér Darkoviček: „Při vší úctě k soupeři jsme mohli vstřelit deset gólů. Někdy se člověk diví, co všechno dokážeme neproměnit. Celý zápas jsme měli absolutně pod kontrolou, když nás nezneklidnilo ani snížení hostů před přestávkou. Vyšly nám nástupy do obou poločasů. Suché Lazce jsou jednoznačně nejhorším týmem soutěže.“

TJ Suché Lazce
Lukáš Lenc, předseda TJ Suché Lazce: „Výsledek je pro nás ještě milosrdný. Bohužel jsme nechytili začátek zápasu, protože jsme rychle inkasovali dva góly. Také potom byly Darkovičky jednoznačně lepší. Kdyby v závěru neprostřídaly sestavu, tak by to dopadlo ještě hůře. My jsme hlavně rádi, že už podzim skončil. S torzem sestavy jsme to chtěli nějak dokopat.“

T. Preisner [-] - T. Kabich [-] , M. Jamnický [-] , P. Kremzer [-] (68. O. Diviš [-] ) , P. Turanský [-] (73. L. Moravec [-] ) , P. Buchvaldek [-] (74. D. Bochňák [-] ) , M. Bajger [-] , R. Wicker [-] , M. Bláha [-] , P. Adamčík [-] (71. A. Zlotý [-] ) , L. Lindovský [-]

Z. Lukša [-] - L. Dener [-] , P. Kozelek [-] , D. Lebeda [-] , R. Kulaga [-] , D. Kostka [-] , M. Havelka [-] , F. Balda [-] , V. Kožušník [-] , M. Adamčík [-] , A. Židek [-] (55. A. Orel [-] )

ŽK: 80. D. Bochňák - 50. D. Kostka , 85. P. Kozelek .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: FANC Josef - SMETANA Patrik, TABÁŠEK Kamil.