13.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

Vřesina vykradla Mokré Lazce

26. P. Galvas (p.) , 52. P. Galvas - 9. A. Hloušek , 72. J. Seget , 88. M. Majkut
16

Rozhodující branku dali hosté dvě minuty před koncem.

Mokré Lazce proti ostravské Vřesině pohřbily chyby zkušeného gólmana Kovalíka, který nezvládl již situaci z 9. minuty. Místo toho, aby vyběhl proti Hlouškovi, tak zůstal stát na půli cesty a jako třešinku na dortu ještě vyfasoval potupné jesličky – 0:1. Domácí dokázali odpovědět ve 26. minutě. Po rohovém kopu Pavla Galvase se balon otřel o ruku jednoho z obránců a sám Pavel Galvas proměnil penaltu – 1:1. Ještě před přestávkou posadil Košňovský pěkný centr na hlavu Pavla Galvase, který ale tentokrát neseřídil mířidla. Mokré Lazce se tedy podruhé dočkaly až v 52. minutě. Šimeček vybojoval téměř ztracený míč, aby následně Košňovský uviděl lépe postaveného Pavla Galvase a ten otočil průběžný stav na 2:1. Zanedlouho odklidili hostující zadáci centr Hiemera přímo k Pavlu Galvasovi, jehož jedovku vyškrábl gólman Matula. V 72. minutě se však nechal ve vápně přetlačit Žurek a Seget vyrovnal na 2:2. Chleba se definitivně lámal dvě minuty před závěrečným hvizdem. Kovalík si vybral další slabší chvilku, když nezkrotil poměrně jednoduchou přihrávku a Majkut nemilosrdně trestal – 2:3.

FK Sokol Mokré Lazce
Pavel Galvas, útočník Mokrých Lazců: Jsem opravdu hodně naštvaný. Někteří hráči by si měli sáhnout do svědomí. Dělali jsme fatální chyby. Vřesina byla naprosto hratelným soupeřem. Měli bychom se nad sebou zamyslet, protože nemáme body na rozdávání.

FC Vřesina
facebook: Muži po smolné prohře s Kobeřicemi dokázali domácí ztrátu nahradit výhrou v Mokrých Lazcích.První půle byla vyrovnaná a Vřesina šla do vedení v 9´gólem Aleše Hlouška.Domácí srovnali ve 26´z penalty na 1:1.Ve druhé půlce šli do vedení domácí 52´2:1.Vřesina však bojovala dál Jirka Seget,který včera dal 4 branky Hrabůvce ukázal,že má střeleckou formu.V 72´vyrovnal na 2:2.Rozhodnutí přišlo v 88´kdy skóroval Marek Majkut.Vřesina tak veze domů 3 body.

R. Kovalík [-] - K. Lomozník [-] , P. Galvas [-] (79. A. Novák [-] ) , A. Hiemer [-] , M. Holoubek [-] , T. Kosňovský [-] , D. Exner [-] , R. Šimeček [-] , D. Líbař [-] , J. Garba [-] , J. Žurek [-]