4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

--

Kobeřice přetlačily Jakubčovice

22

Jakubčovice se dostaly do vedení, ale Kobeřicím se třemi góly podařilo skóre otočit. Jakubčovice jen snížily.

Kobeřice na vlastním trávníku pokořily nepříjemné Jakubčovice, které se do té doby pyšnily stoprocentní bodovou bilancí. Začátek nedělního duelu ovšem domácím borcům nesedl, protože museli již od 8. minuty dotahovat. Petroš nejprve zbytečně fauloval Rybaříka, takže následovala standardní situace. Gólman Štencel sice přímák Schreiera bravurně vyrazil, ale potom přišel ostrý centr do šestnáctky a Kamil Molnár poslal balon nechytatelně do víka – 0:1. Kobeřice odpověděly za necelou čtvrthodinku, když prudce vypálil René Wirth a Oberherr úspěšně doklepával balon do sítě – 1:1. Těsně před přestávkou zkoušel štěstí domácí Mezera, který z uctivé vzdálenosti o chloupek minul tyčku. Mezera si výrazně zlepšil náladu v 57. minutě. Centr Robina Wirtha prodloužil za sebe Oberherr a Mezera úspěšně zastříhal nůžkami – 2:1. Vzápětí se navíc hloupě vykartoval Petr, což byla voda na kobeřický mlýn. Početní přesilovku domácí zúročili v 71. minutě. Oberherr vyřešil nadějné přečíslení nesobeckým pasem na Šimečka a ten měl značně usnadněnou úlohu – 3:1. Jakubčovice vykřesaly jiskřičku bodové naděje díky chytrému lobu Kamila Molnára, ale na vyrovnání se již nezmohly, takže finální výsledek zněl 3:2.“

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar, předseda TJ Sokol Kobeřice: „Byl to divácky atraktivní zápas. Sportovně přiznávám, že Jakubčovice byly silnější na míči a kombinačně zdatnější. Na druhou stranu jsme hosty pustili do minima šancí. Začátek zápasu nám moc nevyšel, ale pak jsme naštěstí skóre otočili. Ve druhém poločase nám pomohlo vyloučení soupeře, takže jsme celkem s přehledem získali tři body.“

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár (hrající trenér): Utkání se určitě muselo líbit, protože soupeř má kvalitu a hrálo se opravdu velmi dobré utkání. Soupeř sice znervózněl, a i když jsme do toho dali všechno, tak už jsme si vyloženou šanci nevytvořili. Druhá žlutá karta byla za zakopnutí míče zbytečná, ale zároveň bylo vyloučení hodně přísné. Zápasu by spíše odpovídala remíza, ale soupeř byl nakonec šťastnější.

P. Štencel [-] - P. Hartmann [-] , D. Petroš [-] (77. R. Stuchlík [-] ) , J. Oberherr [-] , A. Kubný [-] (90. M. Stříbný [-] ) , P. Stuchlík [-] , P. Mezera [-] (72. P. Ševior [-] ) , F. Kollek [-] , R. Wirth [-] , R. Wirth [-] , A. Šimeček [-] (83. J. Čujek [-] )

Z. Buček [-] - J. Schreier [-] , M. Fertál [-] , D. Chovanec [-] , D. Rybařík [-] , K. Molnár [-] , T. Murin [-] (82. D. Staff [-] ) , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , J. Petr [-] , Z. Sommer [-]

ŽK: 51. J. Oberherr , 53. P. Hartmann - 31. D. Rybařík , 53. J. Petr , 89. M. Fertál . ČK: 58. J. Petr .
Počet diváků: 230. Rozhodčí: SMETANA Patrik - LEVINGER Milan, DEDEK Vojtěch.