20.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Nýřany doma odvrátily atak spodku tabulky

0

Duel ze spodku tabulky se odehrál v Nýřanech. Domácí však atak posledního Staňkova ustáli a po vítězství 3:1 se mu vzdálili na osm bodů.

Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří zahrozili hned dvěma dobrými příležitostmi. Domácí se ke střele odhodlali až po více než dvaceti minutách hry, Marcel ovšem vyrazil na roh. O chvilku později musel za záchranou brzdu zatáhnout Šlégl a po druhé žluté kartě uviděl červenou. Paradoxně však Nýřany nakonec otevřely skóre. V sedmatřicáté minutě totiž Voráček prošel přes tři protihráče od autové čáry až do vápna a přesně mířenou střelou poslal svůj tým do vedení. Netrval dlouho a domácí slavili podruhé, když pokutový kop proměnil Sláma

Hned zkraje druhého poločasu se stejné výhod dostalo i hostům a ani Dolejš se nemýlil. Drama nakonec rozhodl v závěru Cvachoušek, který dobře napadal rozehrávku soupeře a zpečetil tak výhru svého celku.

TJ Nýřany
Martin Niedermayer: „Na to, že jsme šedesát minut hráli o deseti, jsme chvilkami byli i lepší. Byl to souboj týmů ze spodku tabulky a nad fotbalovou krásou zvítězila oboustranná bojovnost.“

FK Staňkov
Milan Kucharič: “Podělali jsme si zápas úplně sami. V úvodu jsme byli jasně lepší, měli jsme vyložené šance, dali břevno. Domácím se ale podařilo skórovat z první vážnější šance. A i když se nám podařilo ještě snížit, hráli jsme pak do plných a v závěru inkasovali do otevřené obrany.“