4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

--

Vír vyrovnal v poslední minutě

26

Rožné se na začátku soutěže nedaří. Tentokrát ztratila tři body v poslední minutě.

Domácí vedli o branku

Hosté vyrovnali v poslední minutě

SK Rožná
Marek Navrátil:

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: První poločas se hrál vyrovnaný zápas se spoustou nepřesností na obou stranách. Dostali jsme se do vedení po pěkné akci na jeden dotek, ale domácí do poločasu otočili výsledek po našich chybách v obraně. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale do naší otevřené obrany domácí podnikali brejky a díky brankáři Skoumalovi, který musel na začátku druhého poločasu vystřídat zraněného brankáře Havla, jsme drželi šance na vyrovnání, což se podařilo na konci utkání. Děkuji všem borcům za bojovný výkon.

SK Rožná
J. Beran [-] - T. Sýkora [-] , D. Krajčo [-] , K. Beran [-] , P. Kunc [-] - P. Navrátil [-] , M. Navrátil [-] , A. Korbička [-] , J. Kroupa [-] - J. Vyžrálek [-] , F. Humpolík [-]

Jiskra Vír
M. Havel [-] (57. J. Skoumal [-] ) - V. Oliva [-] , V. Skoumal [-] , L. Viktorin [-] (43. R. Juřík [-] ) - D. Lahodný [-] , V. Oliva [-] , O. Rychlý [-] , T. Piskač [-] - L. Piskač [-] , D. Šenkýř [-] , V. Nynyk [-] (78. T. Sedler [-] )

Hráči zápasu: J. Skoumal .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŽĎÁNSKÝ Zdeněk - BERAN Jaroslav (N), KAŠA Martin (N).