Hamry rozhodly derby z penalty

26

Rezerva Hamrů v závěru zápasu proměnila penaltu a odváží si z Polničky tři body.

První poločas padly čtyři branky

Opět za velkého vedra se hrálo kolo třetí třídy.Jednalo se o derby mezi týmy Hamrů a domací Polničky,které přilákalo mnoho skvělých fanoušků.První poločas začal převahou hostujícího týmu a už ve 3.minutě se prosadili ránou do horního rohu Klímovy brány kdy využil zaváhání domacího obránce Zábranský0:1.Polnička jakoby se nemohla vzpamatovat,ještě z minulého kola,kdy dostala osmigolový příděl ve Víru.Stalo se,až v 16.minutě,kdy po slibných príležitostích se neprosadili hosté a tak z rychlého protiútoku,kdy poslal domací založník Víška krásný balon za obranu hostů,kde sebral míč kapitán Průža pro tento zápas a lobem zavěsil za brankáře Bence 1:1.Utkání bylo od samého začátku velmi vyhrocené fanoušci viděli spoustu tvrdých faulu.Po vyrovnávací brance se domací začali osmělovat a vytvořili si pár šancí,ale nedokazali se prosadit to se jim vymstilo a ve 20.Minutě to byli opět hosté,kterým se podařilo vstřelit branku a to jako přes kopírák,kdy chyboval stejný obránce Polničky jako při prvním golu promachnul balon a Havlík postupoval sám na brankáře Klímu a s přehledem zakončil do prázdne branky1:2.O další 4.minuty,když běžela 24.Minuta se prohnal od půlky hřiště krajní založník Kohout vzal to sam na sebe až na brankáře Bence a střelou po zemi na poprvé trefil po zemi tyč,ale jeho následná dorážka už zapadla do sítě 2:2.Po vyrovnávací brance převzali otěže utkaní domácí hrači a kdyby se jejich šance nezastavili dvakrát na konstrukci mohli jit do kabin s vedením,ale to se nestalo atak poločas skončil remízou.

Hosté rozhodli z penalty

Druhý poločas začal opět velkým naporem hostujícího týmu a jen díky dobrým zakrokům brankaře Klímy a několika zablokovaným střelám domacích obranců zůstaval výsledek pořad 2:2.s Postupem ubýhajích minut za nerozhodnutého výsledku začali na hřišti a tribunach planout emoce,protože se často objevovali hodně tvrdé zákroky,za které už rozhodčí začal davat karty.Domácí si vytvořili o něco méně šancí jakoby jim stav na remízu stačil a tak toho hosté vycítili a přidali ještě více na obrátkach z čehož v 79.minutě vypnylul pokutový kop s,kterým s přehledem naložil Novotný 2:3.Polnička se ještě snažila nadechnout k vyrovnaní,ale tak zkušený tým jako jsou Hamry už si po zbytek utkaní výsledek pohlidal a tak si odváží všechny 3 body.

TJ Sokol Polnička
Radim Synek: Po debaklu z minulého kola kdy jsme byli absolutně bezzubý jsme chtěli odčinit vysokou porážku na domácím hřišti a ukázat našim fanouškům že nejsme žádní otloukánci. Kluky jsem před zápasem nabádal,že to bude velmi těžké utkání to co jsme si řekli jsme v celku,až na výjímky plnili. Dnes byl problém se sestavou kdy mě chyběli tři hráči základní sestavy včetně kapitána a tak mi nezbývalo to celé překopat.Myslím si,že jsme byli Hamrům velmi rovnocenným soupeřem a nechybělo mnoho a bod jsme získali hrozně mě mrzí dvě fatální chyby v první půli kdy nám tam dvakrát propadl balon,ale bylo dobře,že jsme vždy brzy odpověděli.Kdyby kluci za stavu 2:2 lépe mířili mohli jsme jít do kabin s vedením.Když jsme trefili ty dvě spojnice tak jsem si říkal,že nás to bude mrzet a taky ano ve druhé půlce nás hosté moc k něčemu nepustili hráli jsme moc zataženě a to se nedá vydržet 45.minut z toho vyplynul zákrok na pokutový kop nechci to moc komentovat kluci ukazovali za vápno kde se odehrál souboj že byla čára na trávníku nevím neviděl jsem to každopádně nás to stalo body věřil jsem,že bod uděláme.Ke konci jsme to ještě vytáhli na tři útočníky,ale už se nám nepodařilo nic vymyslet a tak nám nezbývá než dál makat na tréninku a pokusit se překvapit v sobotu v Měříně potřebujeme se už odrazit,ale byl to pořad druhý zápas jedeme dál hlavy určitě nevěšíme.Hamrům gratuluji k výhře ač si myslím,že by byla remíza spravedlivější.Ještě bych chtěl pochválit kluky za předvedený výkon hráli jako tým a to po nich vyžaduji i to srdíčko do toho dali.Fotbalu Zdar a vesnickému zvlášť.