13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Jimramov bodoval v Borech!

42

Jimramov tentokrát zahrál výborně a z Borů si odváží jeden bod.

Jimramov vyhrál první poločas

Utkání s Jimramovem začaly Bory celkem slibně a vytvořily si několik slibných šancí. Byl to ale Jimramov, kdo otevřel v 10. minutě skóre a to hned z první střely na branku, kterou vyslal Prüger - 0:1. Bory odpověděli o tři minuty později, když po kombinaci Ochrana Špaček, zakončoval Jiří Dvořák, ale jeho střela skončila na břevně. Dalších šancí již moc nebylo, až těsně před hvizdem poločasu střelu zpoza vápna tečoval Miroslav Ochrana těsně vedle tyče hostujícího brankáře. Poločas tak skončil 0:1 ve prospěch hostí.

Bory vyrovnaly dvoubrankovou ztrátu

Druhý poločas vyzněl opět lépe pro hosty. V 53. minutě využil chyby domácích po druhé v zápase Prüger a obstřelil vyběhnutého brankáře - 0:2. Jiskřička naděje přišla pro domácí v 62. minutě, když se Zikmundovi podařilo protlačit míč po skrumáži za brankářova záda - 1:2. Tentokráte Bory nehráli moc dobře, ale přesto se podařilo alespoň bod urvat. Po faulu ve středu hřiště přišla rychlá rozehra na Miroslava Ochranu ten si vytáhl brankáře na pravou stranu a křižnou střelou na zadní tyč nedal brankáři Hlaváčovi šanci - 2:2. Musíme ale uznat, že se remíza rodila těžce a je tak pro nás spíše vítězstvím.Doufejme že poslední zápas před zimní přestávkou který odehrajeme v Rozsochách bude pro oko borského diváka zajímavější, sdělil domácí Vladimír Hlaváč.

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč: Musíme ale uznat, že se remíza rodila těžce a je tak pro nás spíše vítězstvím.Doufejme že poslední zápas před zimní přestávkou který odehrajeme v Rozsochách bude pro oko borského diváka zajímavější

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Upřímně, před zápasem bychom brali bod všema deseti, co mně však těší mnohem víc je, že jsme si ho svým výkonem zasloužili. Byl to remízový zápas a výsledek odpovídá dění na výborně připraveném hřišti. Máme výhrady k oběma obdrženým brankám, ale jak se moderně říká, rozhodčí si je obhájí. Navíc u druhého gólu jsme udělali taktickou chybu, když jsme nechali domácí rychle rozehrát, a ti toho využili. Bylo tam i trochu emocí, ale myslím, že jsme to vše ustáli bez zbytečných excesů a jak jsem již napsal, remíza je spravedlivá. A Špáčo ty už nebuď nasranej na jaře ti to vynahradím(smích)FORZA JIMRAMOV, sportu zdar a vesnické čutané zvlášť.

J. Jakubec [-] - V. Burian [-] , J. Novotný [-] , M. Ochrana [-] , J. Dvořák [-] , J. Mezlík [-] , A. Novotný [-] (77. M. Zástěra [-] ) , P. Prokop [-] , J. Starý [-] , M. Špaček [-] , F. Zikmund [-]

A. Hlaváč [-] - J. Sedlák [-] , P. Borovský [-] , M. Dvořák [-] , Z. Novotný [-] - M. Zavadil [-] (90. P. Nykodým [-] ) , V. Dostál [-] , L. Bednář [-] , J. Štěrba [-] - R. Prüger [-] (87. V. Peňáz [-] ) , P. Sedlák [-] (66. M. Totušek [-] )

ŽK: 83. V. Dostál , 84. M. Zavadil , 84. L. Bednář , 87. P. Borovský .
Hráči zápasu: P. Prokop .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Šula Petr - KŘÍŽ Bedřich (N), KAŠTAN Jiří (N).