Svratka potvrdila formu a vyhrála v Ujčově!

42

Ujčov v domácím prostředí prohrálse Svratkou a zůstává tak společně s Jimramovem na konci tabulky.

Ujčov nedal penaltu

Svratka potvrdila předzápasové prognózy a po zlepšení ve druhém poločase zaslouženě zvítězila.

V sychravém a deštivém sobotním odpoledni se do utkání pustili aktivněji hosté a jejich kombinační a rychlá hra dělala domácím problémy. Důkazem toho byla v 7min série narážeček a bomba Bureše pod víko 0:1. Hosté se chopili otěží ale další šance trestuhodně zahazovali. Ujčov se do zápasu dostával vlažně a kostrbatě. V 19min se prosadil hrající trenér Jančík a z přímého kopu s pomocí teče vyrovnal 1:1. Hosté byli evidentně zaskočení. Ujčov se hnal kupředu, další přímák poslal těsně vedle opět Jančík, kýžený vedoucí gól však nepřinesla ani série rohů a tak přišel trest..v 45min předvedla Svratka bleskový brejk na jehož konci byl opět Bureš 1:2. Ujčov hned po rozehrávce dostal míč do vápna na Michala Zicha, který byl podražen-penalta! Domácí benjamínek Lukáš Kluk Dvořáček ji však trestuhodně zazdil a tak šli do kabin spokojenější hosté.

Svratka třikrát skórovala

Do druhého poločasu vletli hosté jako uragán. Ujčov nestíhal a výborně hrající hosté se tlačili velkou silou před branku. V 61min zakončil krásnou kombinaci Moučka 1:3. Další direkty do rozložené defenzivy Ujčova vstřelil dvakrát Lédl v 66. a 68min 1:5. Svratka zvolnila tempo a hrála na údržbu, obzvláště po vyloučení stopera se hosté zatáhli do obranné ulity a s přehledem dovedli utkání do zaslouženého konce. Odvezli si tak tři body a Ujčov přikovali ke dnu tabulky.

SK Ujčov
Oskar Jančík: Opět nám utekl úvod a hosty jsme posadili do sedla. Podařilo se nám srovnat a bojovností se soupeřem držet krok. Rozhodla branka do šatny a zazděná pentle,kterou jsem prokoučoval. Kluk situaci neustál,měl jsem poslat někoho zkušenějšího. Ve druhém poločase jsme předvedli již tradiční kolaps po hodině hry. Zbytek zápasu Svratka zkušeně uhrála.

SK Svratka
Vojta Šmahel: Jsem rád, že jsme zvítězili a potvrdili papírové předpoklady. Výhra se však nerodila lehce a hlavně v první půli nebyl výkon takový, kterým jsme se chtěli prezentovat. Domácí v jeho závěru nedali penaltu, takže bylo štěstí, že jsme si do druhé půle odnesli těsné vedení. Když jsme ze začátku druhé půle přidali další gól, už bylo prakticky jasné, že to zvládneme, což jsme potvrdili dalšími dvěma brankami. Nebudu opět zmiňovat množství neproměněných šancí- to už je náš takový evergreen. Co nás však hodně mrzí je vyloučení Ondry.

Počet diváků: 53. Rozhodčí: POHANKA Václav - PTÁČEK Martin, TOMÁŠEK Oldřich.