12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Střídající Bajer rozhodl o výhře Křižanova

39

Rozsochy přenechaly v domácím prostředí body Křižanovu a ztrácejí na první Hamry čtyři body.

První poločas skončil nerozhodně

Domácí, kteří měli nečekanou čtrnáctidenní pauzu, neboť jim nepřijel v minulém kole soupeř z Jívoví, začali utkání aktivněji a dostávali hosty z Křižanova pod tlak. Ti se z něj těžce dostávali a zkoušeli to jenom dlouhými míči na rychlonohé hráče. Nejdříve se domácí zastřelovali a chvíli jim trvalo než se prosadili. Ve 24. minutě krásnou kolmicí z obrany vyslal po lajně do náběhu Petr Bureš Pavla Kučeru a ten sprinterský souboj s obránci vyhrál, zatáhl míč do vápna a předložil ho nabíhajícímu Oto Urbánkovi, který rozvlnil síť. 1:0
Hned vzápětí měl příležitost Pavel Kučera, ale jeho střela z otočky těsně minula hostující svatyni. Hosté hrozili především ze standartních situací, ale po jedné takové se řítili dva domácí hráči sami na osamoceného obránce, bohužel pro domácí nevyřešili situaci dobře a hostující brankář včasným vyběhnutím zmařil jasnou brankovou příležitost domácích. Křižanov vyrovnal ve 36. minutě, kdy zahraný volný kop na zadní tyč vrátil Aleš Burian před branku a Daniel Uhlíř vše prostřelil. 1:1
Po této brance se hra vyrovnala a místy byli hosté aktivnější. Střelu po rohu do šibenice vytěsnil domácí brankář Patrik Juračka, a domácí svou další příležitost také nevyužili, neboť kanonýr domácích Pavel Kučera mířil těsně vedle levé tyče.

V závěru rozhodl Bajer

Do druhého poločasu vstoupily obě mužstva velice aktivně a bylo k vidění zajímavé utkání. Hosté si vytvořili dvě výborné brankové příležitosti, které zneškodnil dobře chytající Juračka, domácím zase chyběla finální přesnost a nebo zasáhl rovněž velmi dobře chytající hostující brankář Stupka. Celé utkání spělo k remízovému rozuzlení. 89. minuta ovšem přinesla jiný vývoj. Hosté zahráli dlouhý míč na rozbíhajícího se Patrika Bajera, toho nepokryl domácí obránce a po dobrém navedení míče do vápna prostřelil se štěstím vybíhajícího brankáře domácích. 1:2
Domácí již ve zbytku utkání nic nevymysleli, a proto poprvé na podzim doma ztratili body.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Do utkání jsme vstoupili dobře a po zásluze se ujali vedení. Bohužel poté se nám přestala dařit hra, hosté se zlepšili a zaslouženě vyrovnali. Druhý poločas byl vyrovnanou partií, ale hosté dokázali našeho zaváhání v závěru využít.

TJ Rozsochy
P. Juračka [-] - P. Kučera [-] , P. Bureš [-] , D. Juračka [-] , M. Šafránek [-] , L. Andrejs [-] (85. M. Střešnák [-] ) , V. Ambrož [-] (65. S. Padrtka [-] ) , O. Urbánek [-] (70. J. Špaček [-] ) , J. Holý [-] (56. J. Smolka [-] ) , J. Nebola [-] , P. Prášil [-]

SK FC Křižanov
J. Stupka [-] - R. Navrátil [-] (70. D. Bajer [-] ) , F. Trnka [-] , D. Fendrych [-] , D. Uhlíř [-] , P. Kaštan [-] (76. P. Bajer [-] ) , M. Petr [-] , A. Burian [-] , J. Tomšík [-] , L. Halámek [-] , J. Milota [-]

ŽK: 48. P. Prášil - 7. J. Milota .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: MYŠKA Roman - PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana, STŘEŠŇÁK Josef (N).