12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

16. J. Zdražil , 46. V. Komínek (p.) , 58. V. Novotný , 63. V. Novotný (p.) , 64. T. Nečas , 78. R. Stupka - 32. M. Kalina , 36. D. Hodzic , 80. D. Hodzic
39

Utkání bohaté na branky vyhrála Rezerva Nové Vsi proti Křoví.

První poločas skončil nerozhodně

V dalším kole Okresního přeboru přivítala rezerva Nové Vsi na svém hřišti soupeře z Křoví..Zápas se začal v ospalém tempu, k čemuž  napomohl fakt,že hosté začali utkání v devíti lidech v poli a domácí se solidárně přizpůsobili jejich hře a tempu.Domácí se nakonec v šestnácté minutě dostali do vedení,ale to už byli hosté v plné síle.Po pěkném centru  Vojty Komínka se trefil nepokrytý Honza Zdražil.I přes další velké šance, vydrželo domácím vedení jen do třicáté druhé minuty ,v níž přebral křížný balón od Dina Hodžiče Martin Kalina a ranou k tyči nedal domácímu brankáři Čížkovi žádnou šanci zasáhnout. V třicáté šesté minutě bylo pro domácí ještě hůře,to když přebral pas na hranici ofsajdu rychlonohý Dino Hodžič a svůj sólový nájezd bezpečně proměnil.Domácím se ale  podařilo ještě do poločasu vyrovnat, když ve druhé minutě nastavení využil pokutový kop sám faulovaný Vojta Komínek.

Druhá půle vyzněla pro domácí

Za nerozhodnutého stavu tak obě mužstva vstoupila do druhé půle a snažila se zápas strhnout na svoji stranu.Domácím k tomu dopomohly obrovské minely obránců soupeře, které rozhodli zápas.V padesáté osmé minutě netrefil míč stoper Bartošek a Václav Novotný  prostřelil brankáře hostí Karmazína.V 63.minutě to bylo již 4:2 , když nabídnutou šanci v podobě pokutového kopu využil svým druhým gólem v zápase sám faulovaný Václav Novotný.Za minutu to bylo již 5:2 .To Honza Zdražil využil váhavé rozehrávky hostí, vypíchl míč obránci a sám se proti Karmazínovi nemílil. Gólový účet domácích završil v 78.minutě střídající Ríša Stupka, který obstřelil hostujícího brankáře Karmazína.Hosté stačili ještě do konce zápasu Dinem Hodžičem snížit na 6:3,ale to bylo z jejich strany vše.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Zápas ve kterém se na nás hosté v případě úspěchu mohli bodově dotáhnout.Rozhodly obrovské chyby hostující obrany.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: Do Nové Vsi jsme odcestovali bez 4 hráčů základní sestavy, které nahradili hráči z béčka. V první půlce sme hráli ze zataženého bloku a ze tří brejků sme dokázali 2 proměnit, bohužel v samotném závěru první půlky byla proti nám odpískaná penalta (jasná), kdy sme tak domácí pustili vyrovnat. Druhou půlku měli míč častěji míč domácí na kopačkách a po 2 chybách v obraně a další penaltě si domácí vytvořili dostatečný náskok, který již do konce zápasu udrželi a zaslouženě tak vyhráli.

T. Čížek [-] - D. Šatný [-] , T. Nečas [-] , V. Novotný [-] (68. F. Černý [-] ) , V. Komínek [-] (83. V. Bureš [-] ) , J. Zdražil [-] (74. R. Stupka [-] ) , S. Kubík [-] , P. Bureš [-] , M. Klement [-] , J. Nečas [-] , J. Krejčí [-]

P. Karmazín [-] - L. Koudelka [-] , P. Liška [-] , V. Logara [-] (83. P. Nečas [-] ) , P. Bartošek [-] , M. Kalina [-] , D. Hodzic [-] , M. Ivančík [-] (65. L. Mencler [-] ) , L. Knotek [-] , R. Roštinský [-] , A. Banongo [-]

ŽK: 62. A. Banongo , 65. P. Bartošek .
Hráči zápasu: V. Novotný .
Počet diváků: 64. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - NOVOTNÝ Michal (N), ŠANDERA Jan (N).