11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

Rezerva Bystřice rozhodla v první hodině zápasu

23. D. Čech , 27. M. Prášil , 38. M. Prášil , 49. P. Tomášek , 53. M. Petr (p.) , 59. P. Tomášek - 69. V. Bureš
43

Souboj dvou rezervních týmů pro sebe rozhodla domácí Bystřice, která zdolala tu z Nové Vsi.

Bystřice třikrát skórovala

Za krásného sobotního podzimního počasí nastoupili k utkání 11. kola okresního přeboru hráči rezervy Bystřice nad Pernštejnem a rezervy Nové Vsi..Zápas začal z obou stran opatrně a čekalo se na první chybu jednoho z týmů. Domácí se tlačili více k brance hostí a po pěkné akci otevřel skóre utkání ve 23. minutě David Čech - 1:0. Domácí nadále dominovali a ve 27. minutě rozvlnil podruhé síť za Čížkem domácí sniper Miloš Prášil - 2:0. Stejný hráč byl při střelecké chuti i ve 38. minutě, kdy překonal Čížka potřetí - 3:0. Do konce poločasu se již stav nezměnil a domácí mohli být s výsledkem první půle spokojeni.

Bystřice nadále střílela branky

Start do druhé půle měli opět výborný domácí fotbalisté a v 49. minutě zvyšoval střídajíci Petr Tomášek již na 4:0. V 53. minutě tentokrát rozhodčí Tomášek odpískal pokutový kop, který bezpečně proměnil Miloš Petr - 5:0. Po hodině hry to byl opět Petr Tomášek, který zvyšoval již tenisově na 6:0.  Poslední slovo v zápase měli ale hosté, kteří kosmeticky upravili skóre na 6:1 Václavem Burešem. Domácím patří tak po výhře třetí místo v tabulce, hosté jsou desátí. Bystřičtí zajíždějí příští kolo na hřiště lídra tabulky do Hamrů. Nová Ves doma hostí nevyzpytatelné Křoví.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
David Čech: Dnes jsme o výsledku rozhodli v prvním poločase, který jsme vyhráli o tři branky. Druhý poločas se odehrával nadále v naší režii. S dnešním výkonem všech hráčů můžeme být spokojeni.

M. Petr [-] - M. Prášil [-] (46. V. Dudák [-] ) , R. Špatka [-] , J. Veselský [-] , D. Čech [-] (46. P. Tomášek [-] ) , Z. Sklenář [-] , T. Samek [-] , J. Smolík [-] , M. Svoboda [-] , J. Svoboda [-] , J. Dufek [-]

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
T. Čížek [-] - J. Zdražil [-] , J. Nečas [-] (84. T. Pohanka [-] ) , V. Novotný [-] (65. V. Bureš [-] ) , V. Komínek [-] , S. Kubík [-] , D. Šatný [-] , P. Bureš [-] , M. Klement [-] , J. Nečas [-] , P. Šandera [-]

ŽK: 15. T. Samek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - ING. PETRÍKOVIČ Ján, PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana.