10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Hamry rozhodly o výhře nad Bobrovou v první půli

42

Hamry rozhodly o výhře nad Bobrovou v první půli a ani závěrečná šance Bobrové na výsledku nic nezmněnila.

V prvním poločase padly tři branky

Hamry přivítaly na svém hřišti soupeře z Bobrové. Zápas začal ofenzivně na obě strany. Ve 14. minutě zrychlil domácí autové vhazování Jan Zeman, našel přesně Dominika Havlíka, který šel sám na brankáře a nemýlil se -1:0. Poté se domácí kladiváři dál hnali do útoku a měli více ze hry. Druhou branku přidali v 34. minutě, když se uvolnil ve vápně Lukáš Filipi, jehož střelu brankář vyrazil přímo na kopačky Dominika Havlíka a ten přidal svůj druhý zásah. O pět minut později na druhé straně došlo ke špatné komunikaci brankáře se stoperem a útočník hostí toto zaváhání využil -2:1. Hamry ještě do poločasu mohli skóre zvýšit, ale hlavičku Lukáše Filipiho zastavil obránce na brankové čáře.

Druhá půle již branku nepřinesla

V druhé půli se hrálo spíše takticky. Hosté se snažili o vyrovnání a měli mírnou převahu. Na obou stranách žádné větší šance nepřicházely a zápas směřoval ke konci. V poslední minutě mohla Bobrová přece jen vyrovnat, ale po závaru ve vápně skončil míč na tyči. Hamry si tak připsaly výhru 2:1.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: Do zápasu jsme vstoupili dobře a dali dvě branky. Škoda inkasovaného gólu, mohli jsme v druhé půli hrát více v klidu. Nakonec jsme však náskok udrželi, za což jsme rádi.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Myslím, že jsme sehráli na hřišti lídra vyrovnanou partii. Bohužel jsme dali o gól méně než domácí a to rozhodlo. Naše závěrečná snaha o vyrovnání skončila v poslední minutě na domácí tyči. "

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] , T. Jelínek [-] , P. Novotný [-] , J. Zeman [-] (86. K. Tesař [-] ) , J. Jun [-] , L. Filippi [-] (68. J. Dvořák [-] ) , J. Miklík [-] (55. P. Havlík [-] ) , T. Novotný [-] , V. Franěk [-] , A. Šabart [-]

J. Zalaba [-] - J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , M. Malý [-] , T. Hrbek [-] (77. M. Hájek [-] ) , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , P. Laštovička [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-]

ŽK: 61. T. Jelínek - 59. J. Svoboda , 61. P. Laštovička .
Hráči zápasu: J. Zeman , D. Havlík .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - PINKAVA Petr (N), SRNSKÝ Miloš (N).