6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

Oslabený Jimramov prohrál v Nové Vsi

47

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Po seznamovací čtvrthodině, domácí přitopili pod kotlem a výsledkem byla zbytečná inženýrova redka a poločasové vedení domácích 1:0. Hned na začátku druhé půle domácí pojistili vedení a ve vzduchu visel debakl. Ves však začala hrát lehkovážně a složitě, my jsme vstřelili kontaktní gól a i přes převahu domácích, jsme nebyli daleko od vyrovnání. To však nakonec neklaplo a stále držíme na bodovém kontě nulu(smích). Za druhý poločas však smekám před kluky klobouk, opravdu není co vytknout. A protože Jimramov víckrát jak pětkrát za sebou neprohrává, odserou to příští týden Hamry(smích) FORZA JIMRAMOV, sportu zdar a vesnické čutané zvlášť.