3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

8. L. Křepela , 33. P. Dvořák , 55. J. Stupka , 83. P. Dvořák (p.) , 89. P. Laštovička - 39. M. Vávra , 77. M. Vávra , 87. J. Starý (p.) , 90. J. Starý
46

Devět gólů viděli diváci v Bobrové, nakonec se štastnějším koncem pro domácí.

Bobrová vedla o branku

Ve druhém kole okresního přeboru se utkali Bobrová a Bory. Domácí vstoupili výborně do zápasu a úvodní branku zápasu vstřelil Lukáš Křepela. A když navýšil skóre Petr Dvořák, zdálo se, že domácí dokráčejí jasně ke třem bodům. Bory ovšem v 38. minutě snížily na rozdíl jedné branky Martinem Vávrou.Poločas tak vyzněl lépe pro Bobrovou, která tak odcházela na přestávku spokojenější.

Druhá půle nabídla šest branek

Ve druhé půli se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí v 55. minutě navýšili skóre zápasu Jaroslavem Stupkou. To už hráli hosté o deseti, když jim byl vyloučen v 51. minutě Antonín Novotný. Hosté i v deseti útočili a o branku snížil v 77. minutě opět Vávra. V závěrečné desetiminutovce se děly věci. Nejprve Petr Dvořák svoji druhou brankou zvýšil v 83. minutě na 4:2. Hosté snížili opět na jednobrankový rozdíl Josefem Starým v 87. minutě. Domácí ale o dvě minuty později opět odskočili na dvě branky, když vstřelil gól Petr Laštovička. V 90. minutě ještě snížil na konečných 5:4 druhou brankou v zápase opět Starý. Zápas tak skončil divokým výsledkem a spokojenější mohli být nakonec domácí.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Do zápasu jsme vstoupili dobře a ujali se vedení po první trefě Lukáše Křepely v přeboru. Hrál se vyrovnaný zápas, nám se podařilo odskočit na dva góly, ale soupeř držel kontakt. Po pauze i přes oslabení hosté zápas nezabalili, na každý náš gól hned odpověděli, takže zápas byl napínavý do samého závěru. Po debaklu v Jívoví výhru bereme všemi deseti. "

TJ Družstevník Bory
Martin Pokorný: I bez vyloučeného hráče jsme byli dlouho ve hře o body. Chválím všechny za bojovnost.

T. Flek [-] - M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] , P. Dvořák [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-] , J. Koutecký [-] , M. Malý [-] , J. Ptáček [-] , J. Stupka [-] , V. Mahel [-]

J. Jakubec [-] - V. Chalupa [-] , M. Vávra [-] , J. Starý [-] , A. Novotný [-] , J. Kujal [-] , M. Špaček [-] , M. Špaček [-] , L. Němec [-] , J. Novotný [-] , V. Burian [-]

ŽK: 35. M. Malý , 66. J. Koutecký , 87. K. Flídr - 2. M. Špaček , 68. J. Kujal . ČK: 51. A. Novotný .
Hráči zápasu: P. Dvořák - M. Vávra , J. Starý .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - KAŠTAN Jiří (N), SVOBODA Jiří (N).