4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Radotice doma zachránily bod v poslední minutě z penalty

16. J. Tengeri , 24. J. Tengeri , 44. R. Sevelda (p.) , 90. P. Tobolka (p.) - 26. M. Buďa , 31. J. Kvapil , 65. J. Kosmák , 82. J. Kvapil
11

Radotice si nenapravily reputaci u domácích fanoušků a proti Moravským Budějovicím B po dvougólovém vedení byly rádi za remízu

Domácí o gól lepší

Radotice přivítaly na svém hřišti Moravské Budějovice B a chtěly odčinit úvodní domácí porážku od Třebenic. Začátek zápasu patřil domácímu týmu, které poslal dvěma góly do vedení Jaroslav Tengeri 2:0. Hosté ale nic nezabalili a hned ve 26. minutě snížil na 2:1 Miroslav Buďa -2:1. Hosté navíc ve 31. minutě zásluhou Jiřího Kvapila vyrovnali na 2:2. Domácí ale přeci jen poslal do poločasového vedení 3:2 Roman Sevelda, který ve 44. minutě proměnil pokutový kop.

Dvě červené a gól v nastavení

Začátek druhé půle začal pro domácí tragicky, kdy se poroučel do kabin po druhé žluté kartě Michal Tobolka. Toho využili hosté k vyrovnání, když se v 65. minutě trefil Josef Kosmák 3:3. Moravské Budějovice ale také zápas nedohrávaly v plném počtu, protože byl v 80. minutě vyloučen Ondřej Nedvědický. O dvě minuty ale měli hosté z další situace větší radost, kdy se s pomocí domácí obrany prosadil znovu Jiří Kvapil -3:4. Dokonalý obrat hostů však nebyl dotažen do vítězného konce, poněvadž byla domácím v poslední minutě nabídnuta penalta, kterou proměnil Petr Tobolka, který tak uzavřel skóre na konečných 4:4.

TJ Družstevník Radotice
Nevěčný Jan, jednatel: Není velká spokojenost. Po dvou vedoucích gólech jsme přišli o svůj náskok a nakonec jsme zachraňovali bod v nastavení.

M. Novák [-] - P. Tobolka [-] , V. Liška [-] , V. Vyhnálek [-] - O. Navrátil [-] , R. Sevelda [-] , M. Tobolka [-] , L. Tříletý [-] (82. S. Michal [-] ) , A. Mrkva [-] - J. Tengeri [-] (63. P. Jindra [-] ) - L. Kaderábek [-] (53. F. Tobolka [-] )