4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Jakubov si veze bod z Hrotovic

12

Fotbalisté Hrotovic ani ve svém třetím zápase nedokázali zvítězit a remizovali s Jakubovem 1:1

Domácí byli jednou úspěšní

Jakubov přijel do Hrotovic, kterým vstup do soutěže vůbec nevyšel a potřeboval se proti svému soupeři chytnout. Domácí vstoupili do zápasu zodpovědněji jak v těch předchozích, a ve 22. minutě se jim dostalo sladké odměny v podobě gólu mladičkého Františka Strohmera -1:0. Do konce první půle již branka nepadla a domácí tak odcházeli do kabin s příjemným jednogólovým vedením.

Hosté dokázali vyrovnat

Ve druhé půli se domácí snažili uhájit své vedení, ale nakonec se hosté dočkali vyrovnání, když se v 64. minutě prosadil Jaromír Novák -1:1.

Sokol Hrotovice
Votava Libor: První bod v soutěži jsme uhráli proti silnému Jakubovu, bohužel jsme chtěli více.

J. Křivánek [-] - F. Strohmer [-] , T. Diviš [-] (47. J. Dufek [-] ) , P. Hadraba [-] (85. L. Mlejnek [-] ) , F. Pekárek [-] , D. Denemarek [-] , J. Virgl [-] (71. T. Novotný [-] ) , T. Hadraba [-] , M. Horák [-] , Z. Kovář [-] , J. Kučera [-]

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - Z. Zika [-] , J. Dostál [-] - P. Dvořák [-] , T. Veselský [-] , M. Dunkler [-] , J. Novák [-] - M. Dunkler [-] - J. Smetana [-] , T. Kosmák [-] , M. Dunkler [-] (63. T. Vrbka [-] )

ŽK: 76. J. Smetana , 82. Z. Zika .
Hráči zápasu: M. Horák - M. Klíma .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - VOTAVA Libor (N), FIALA Radek (N).