2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Studenec si proti Koněšínu připsal první výhru

15

Fotbalisté Studence si proti Koněšínu připsali po sestupu z Okresního přeboru první výhru

Jan Holoubek se prosadil hned dvakrát

Po mnoha letech se hrálo derby. Hosté začali lépe. Byli pohyblivější a vše jim vycházelo. Po zhruba čtvrthodině se hra vyrovnala a domácí  získávali převahu. Po  faulu na Rouska se kopala penalta. Zahrávall ji Holoubek a bezpečně skóroval -1:0. V závěru poločasu zahrával Kučerňák roh, na míč si naskočil Holoubek a hlavou upravil na 2:0.

Domácí si výhru pohlídali

V úvodu druhé půle se podařilo Holoubkovi dovršit hattrik -3:0 . Vzápětí se podařil útok hostům, kteří upravili skóre Šibůrkem, který prodloužil hlavou centr -3:1. Domácí odpověděli po kombinaci v 60. minutě Křížem -4:1. Hosté zdramatizovali závěr utkání . V 73´ Badura vymetl pavučinu v Rouskově bráně a upravil na konečných 4:2.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Dnešní kulisa utkání byla velice hlasitá. Na derby III třídy přišlo 270 diváků, kteří byli svědky šesti gólů a vítězství domácího celku.

D. Rousek [-] , M. Dufek [-] - V. Kučerňák [-] , M. Kříž [-] (73. M. Chalupa [-] ) , M. Mrňa [-] , P. Strnad [-] , T. Nejedlý [-] (24. F. Komárek [-] ) , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] , J. Strnad [-]