11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Výčapy loupily v Třebelovicích

15

Třebelovice trochu překvapivě nestačily na domácím hřišti na Výčapy a podlehly jim 2:3

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

V Třebenicích se představily Výčapy. Oba týmy bojují ve středu tabulky se střídavými úspěchy. V minulé sezóně byli úspěšnější domácí po výhře 4:2. Lépe začali hosté, které poslal do vedení Tomáš Matoušek 0:1. Domácí tým však velice rychle otočil výsledek ve svůj prospěch. Nejprve vyrovnal ve 14. minutě Jaroslav Čurda a v 19. minutě Kevin Kapko poslal domácí do vedení 2:1. Hosté však bojovným výkonem dokázali ve 42. minutě vyrovnat na 2:2 Davidem Matouškem.

Hosté urvali vítězství

Druhá půle přinesla otevřenou hru a oba týmy chtšly přetavit výhru na svoji stranu, což se nakonec podařilo Výčapům, kterým vystřílel tři body v 64. minutě David Matoušek -2:3.

Sokol Výčapy
Jeleček Lukáš, hráč: Urputnou bitvu o body jsme zvládli lépe my.

TJ Třebelovice
M. Nesiba [-] - K. Kapko [-] , J. Čurda [-] , D. Janíček [-] , M. Šmíd [-] , S. Michal [-] , J. Rakušan [-] (46. K. Skoumal [-] ) , J. Jurka [-] , D. Vala [-] , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-]

J. Trojan [-] - L. Loucký [-] , L. Kašpárek [-] (77. F. Rymeš [-] ) , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] , T. Matoušek [-] , R. Kafka [-] , J. Jeleček [-] , L. Jeleček [-] , V. Nikrmajer [-] , J. Dolák [-]

ŽK: 73. K. Kapko - 29. D. Matoušek .
Hráči zápasu: J. Čurda - D. Matoušek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: SVOBODA Libor - VÍDENSKÝ Bohumil, SEDLÁK Pavel (N).