3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Chlístov si veze překvapivou výhru z Rokytnice

17

Fotbalisté Chlístova si překvapivě vyšlápli na loňského účastníka IB třídy Rokytnici, kterou porazili jednoznačně 5:2.

Hosté třikrát udeřili

Hned v úvodu utkání, v 5. minutě šel Chlístov do vedení. Na půlce domácích se dostal k míči Hruška, z dálky vypálil a zaskočil tak gólmana Hobzu. Vyrovnání měl na kopačce Železník, svůj únik zakončil pouze střelou do gólmana. Ve 30. minutě se po tečovaném balónu prosadil Hrbáček a hosté tak šli do dvougólového vedení. Štefánkova nebezpečná střela ke snížení nevedla, prosvištěla pouze nad brankou hostů. V závěru první půle se po chybě obránce Jičínského prosadil Svoboda a rokytničtí šli do kabin s třígólovým mankem.

Hosté si výhru pohlídali

V 52. minutě přidal druhý gól Svoboda - 0:4. Pátou branku mohl přidat Špaček, ovšem jeho střela orazítkovala břevno. V 73. minutě se po rohu prosadil hlavou Hakl a domácí snížili na 1:4. Pátou branku Chlístova přidal v 82. minutě Hruška a skóre pouze upravil v 56. minutě Vahil'a, který se tváří v tvář gólmanovi nemýlil.

SK Slavia Chlístov
Špaček Milan, trenér: Utkání jsme dovedli do vítězného konce zejména svoji disciplínou a stoprocentně splněnými úkoly, se kterými jsme šli na hřiště. Dá se říci, že utkání jsme po celou dobu kontrolovali a byli jsme lepším mužstvem na hřišti. Soupeř prostě v tomto utkání "tahal za kratší konec". Tři body, které jsme si z Rokytnice odvezli byly zcela jistě zasloužené.