2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Vladislav na úvod zvítězila

16. M. Chalupa , 69. P. Petz , 73. M. Chalupa , 90. P. Ciprys - 47. T. Franěk (p.)
13

V zahajovacím zápase sezóny si fotbalisté Vladislavy zapsali proti Náměšti B výhru 4:1

Domácí šli do vedení

První poločas probíhal ve vyrovnaném duchu převážně ve středu hřiště, s větší aktivitou domácích, která pramenila v úvodní branku Chalupy -1:0.

Domácí skóre navýšili

Ihned po začátku druhého poločasu hosté z pokutového kopu vyrovnali Tomášem Fraňkem -1:1. Domácí se tlačili do útoku s cílem zvrátit utkání ve svůj prospěch, což se podařilo po úniku, když vstřelil branku Petr Petz -2:1 . Chvíli poté po standartní situaci vstřelil druhou branku na zadní tyči volný Chalupa -3:1. Konečnou podobu utkání se závěrečným hvizdem z přímého kopu dal Ciprys -4:1.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Před domácími fanoušky jsme chtěli novou sezonu začít vítězstvím, což se nám podařilo. Podali jsme kolektivní zodpovědný výkon a hosty příliš do šancí nepouštěli, naopak jsme ještě některé herní situace nedotáhli do konce.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Lokaj Martin, kapitán: Zápas ovlivnila naše neschopnost finální fáze,soupeř trestal většinou po standartních situací.Musíme si rozebrat přes týden chyby a poučit se z nich! Světlý moment zápasu byla nekompromisně proměněná penalta zkušeného matadora Fráně.

P. Otruba [-] - M. Nováček [-] , L. Petz [-] , O. Krátký [-] - M. Hort [-] (86. K. Čihal [-] ) , P. Ciprys [-] , J. Hrůza [-] (79. R. Veškrna [-] ) , J. Orálek [-] , D. Veleba [-] (69. P. Petz [-] ) , M. Chalupa [-] - F. Macek [-] (89. M. Tůma [-] ) -

V. Bednář [-] - Z. Jonák [-] , L. Matějek [-] (46. M. Sobotka [-] ) , R. Bednář [-] (80. M. Křivánek [-] ) , T. Franěk [-] (62. T. Rabušic [-] ) , S. Sedlák [-] , F. Tomek [-] , P. Blažek [-] (59. A. Janda [-] ) , M. Lokaj [-] , L. Vrba [-] (52. M. Veselý [-] ) , V. Kopuletý [-]

ŽK: 87. P. Ciprys - 65. L. Matějek .
Hráči zápasu: M. Chalupa .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - SVOBODA Ondřej, MARTÉNEK Aleš (N).