2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Pyšel začal novou sezónu domácí remízou

11

Před 300 diváky skončil návrat Rokytnice do Okresního přeboru remízou na hřišti Pyšelu 1:1

V první půli branka nepadla

V domácím pouťovém zápase Pyšel přivítal Rokytnici. Oba celky začaly zápas opatrně a postupně přidávaly na intenzitě. Do první větší šance se dostal hostující Vahila, který obešel obránce a zakončil těsně vedle domácí branky. O chvíli později na druhé straně trefil domácí Nováček břevno. Do dalších větších šancí se ani jeden z týmu v prvním poločase nedostal.

Domácí se ujali vedení, ale hosté vyrovnali

Ve druhém poločase byli lepší domácí a bylo to znát, když je dopředu hnali diváci. Už ve 49. minutě po pohledné akci Tůmy J., který našel volného Kurečku ve vápně, padla první branka utkání a domácí šli do vedení. Další pohlednou střelu na Hobzovu branku vyslal domácí Tůma O. Střela bohužel pro domácí skončila opět na břevně hostující branky. Poté se hra vyrovnala a hrál se rychlý fotbal nahoru a dolů. V 78. minutě se do šance dostala Rokytnice, kdy střídající Prokeš z dorážky vyrovnal skóre na 1:1. Ke konci utkání se do „tutovky“ dostal ještě střídající domácí Dvořák, který nastřelil Hobzou tyč a na druhé straně hostující Vahila, kterého však vychytal perfektním zákrokem domácí Teplý.
Skóre se již nezměnilo, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou pro oba celky.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Rokytnice byla těžký soupeř, ale na výhru jsme měli. Několikrát jsme trefili brankovou konstrukci, to nás teď mrzí. Na druhou stranu jsme mohli v 89. minutě dostat branku. To nás zase podržel Lukáš v brance. Remíza byla zasloužená, i když je škoda, že jsme před tolika diváky doma nevyhráli.

1. SK Rokytnice nad Rokytnou
Jičinský Marek, hráč: Bez komentáře. Jsme dřeváci, na žádnej ťukec nemáme a proto taky hrajeme okres.

L. Teplý [-] - D. Šubert [-] , J. Skryja [-] (63. L. Tůma [-] ) , J. Tůma [-] , D. Šabacký [-] , O. Tůma [-] , R. Kurečka [-] (79. F. Dvořák [-] ) , I. Nováček [-] , R. Šoukal [-] , F. Panáček [-] , L. Hadraba [-] (52. J. Oulehla [-] )

L. Hobza [-] - D. Jičínský [-] , M. Vahila [-] , M. Štork [-] , T. Zsihovics [-] , J. Bartejs [-] (46. J. Železník [-] ) , J. Veleba [-] (46. M. Prokeš [-] ) , J. Bílek [-] (56. M. Jičinský [-] ) , A. Štefánek [-] , L. Hakl [-] , D. Kašiár [-]

ŽK: 41. D. Šabacký - 69. T. Zsihovics . ČK: 90. D. Šabacký .
Hráči zápasu: J. Tůma - T. Zsihovics , J. Veleba .
Počet diváků: 300. Rozhodčí: MACEK Ivo - ŠABACKÁ Lucie, JONÁŠ Petr.