1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

Staré Ransko si poradilo s Ledčí

18

Zatímco doma je Ledeč neporazitelná, venku už to tak slavné není. Toho využilo Staré Ransko a v pohodě si připsalo další tři body.

2:0 do půle

Hrálo se na velmi podmáčeném terénu. Staré Ransko se spoléhalo na svoji známou taktiku - nakopávané balony na důrazné útočníky. Ledečské hráče drželi domácí mimo dostřel svojí brány a sami hrozili rychlými kontry. Ve 20. minutě zakončil jeden takový brejk Losenický, o dvě minuty později ho napodobil Dymáček. Vedení 2:0 následně domácím vydrželo až do konce poločasu, žádnou ze svých dalších šancí totiž neproměnili.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli zasadil Ledči třetí úder Ročárek. Hosté sice snížili na 3:1 zásluhou Holety, jenž se v 60. minutě prosadil po rohovém kopu, ale již o další dvě minuty šly jejich akcie opět k nule, jelikož si svou druhou trefu v zápase připsal Losenický. Zkušený domácí tým si následně tříbrankové vedení bez problému pohlídal a hostům nedovolil zhola nic. Ransko dokráčelo ke třem bodům, zimovat bude na třetí pozici. Ledeč je aktuálně šestá.

TJ Spartak Staré Ransko
Jan Dymáček, záložník: Zápas velmi vyrovnaný. Domácí si vytvářeli šance z protiútoků, které hosté nebyli schopni bránit. Poločas mohl být klidně 5:1 pro domácí. Fotbal velmi atraktivní, jen hřiště bylo dost podmáčené.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
Vladimír Šenk, útočník: Soupeř hrál jednoduchý fotbal založený na nakopávaných míčích za naší obranu a zároveň nás nenechal ohrozit svojí bránu. Zasloužená výhra domácích.

A. Kadlec [-] - F. Dymáček [-] (68. J. Janáček [-] ) - M. Losenický [-] , F. Holcman [-] (76. P. Novosad [-] ) , F. Nepovím [-] , J. Dymáček [-] , M. Ročárek [-] (90. J. Žák [-] ) , J. Pecina [-] (62. O. Mišinger [-] ) , V. Hudec [-] , M. Janáček [-] , T. Hocke [-]

R. Veleta [-] - J. Voplakal [-] , M. Chlubna [-] , I. Rudenco [-] (68. L. Kulich [-] ) , J. Urban [-] , T. Žemlička [-] , D. Popek [-] (75. J. Vladyka [-] ) , L. Holeta [-] (77. J. Holoubek [-] ) , V. Šenk [-] , L. Hauser [-] , D. Prchal [-]

Hráči zápasu: F. Holcman .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: CULKA Ladislav - MOŠNER Josef, NOVOTNÝ Milan (N).