4.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

Remíza Nové Vsi a Věžnice

13

Nováček z Nové Vsi si připsal další bodík, tentokrát ho nedokázala vyloupit Věžnice.

Těsné vedení hostů do půle

V první půlce hosté hráli celkem to, co chtěli. Nechali domácí kombinovat a čekali na chyby. Domácí jich udělali několik. Hned dvakrát se dostal zadarmo ve slibné pozici k míči J. Prokeš, ale poprvé vůbec netrefil zařízení a druhou šanci zakončil slabou střelou do prostředka branky. Poté se Věžnici povedl rychlý brejk. Na brankáře Čížka běžel Enderle. Gólman si na razantní střelu na zadní tyč sáhl, ale brance nezabránil. To byla poslední střela hostů na branku v zápase. Do konce prvního poločasu bylo k vidění už jen několik rohových kopů, které domácí obrana vždy odvrátila. Domácí se dostali do největší šance po půlhodině hry, ale domácí hráč zblízka neuspěl. To bylo zprvního poločasu vše, Věžnice vedla nad Novou Vsí 0:1.

Věžnice přestala hrát, domácí srovnali

Ve druhé půli se hra hostů výrazně zhoršila. Nedokázali  vůbec podržet míč, čehož samozřejmě s chutí začala využívat Nová Ves.  Ze zápasu se stalo čekání na gól domácích. Domácí si vypracovali množství šancí, využít však dokázali pouze jedinou. V 62. minutě srovnával Enderle na konečných 1:1. Nová Ves je se dvěma body na 10. příčce. Věžnice je čtyřmi body 7.

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
David Drahoš, brankář: Za výkon v druhém poločase musíme brát bod všema deseti.

SK Věžnice
Roman Závorka, záložník: Věžnici jsme přehráli. Oni hrozili jenom z brejků - jeden jim i vyšel. My bohužel neproměňujeme šance.

B. Čížek [-] - J. Hájek [-] , P. Jelínek [-] , L. Holcman [-] , T. Sobek [-] - M. Vávra [-] (72. M. Šimek [-] ) , D. Suchý [-] (82. L. Nedoma [-] ) , J. Novák [-] , M. Šimek [-] - J. Beneš [-] , R. Závorka [-] -

SK Věžnice
D. Drahoš [-] - J. Prokeš [-] (60. P. Beneš [-] ) , J. Enderle [-] (75. M. Drahoš [-] ) , T. Benc [-] , J. Francálek [-] , D. Cakl [-] , M. Krupička [-] (89. P. Mottl [-] ) , M. Fikejz [-] , V. Kunc [-] , A. Drahoš [-] , R. Tecl [-]

ŽK: 58. D. Suchý , 81. J. Novák - 69. P. Beneš , 70. M. Fikejz , 89. M. Drahoš .
Hráči zápasu: L. Holcman - A. Drahoš .
Místo: Nová Ves. Počet diváků: 65. Rozhodčí: Beneš Jaroslav - PECA Jan (N), BACHMAN Ondřej (N).