4.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Nejtěsnější možná výhra Golčova Jeníkova nad Přibyslaví

13

Nevídaný počet vloženek zahodil v utkání s přibyslavským béčkem Golčův Jeníkov. Ujala se jediná, za kterou jsou v Golčáku jistě velmi vděční.

Jednobrankové vedení domácích a festival zahozených šancí

Prvních cca 10 minut byla hra poměrně vyrovnaná. Potom se již ke slovu dostali domácí, kteří začali přibyslavské mačkat. Jejich druhou velkou šanci proměnil v 15. minutě záložník Dvořák, který se dokázal dostat za hostující obranu a střelou na zadní tyč překonat Zvolánka. Zbytek poločasu byl plně v domácí režii a do jeho konce dokázali domácí "střelci" spálit ještě asi pět velkých šancí. Do kabin tak odcházeli s vedením pouhých 1:0.

Bezbranková druhá půle

Druhá půle začala v podobném stylu, v jakém skončila ta první. Golčák se valil na přibyslavskou branku a pálil jednu šanci za druhou. Do 60. minuty tak selhali hned čtyřikrát. Poté se do hry dostali i hosté nebezpečně hrozili. Jeníkov musel dvakrát podržet brankář Dušánek. Žádná branka však již nepadla a Golčů Jeníkov tak porazil Přibyslav 1:0. Jeníkov je s šesti body na šesté příčce, Přibyslav B je zatím trochu za očekáváním s jediným bodem na 12. fleku.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Stanislav Šulc, útočník: Přestože jsme již po první půli měli vést 4:0 a potom spálili ještě další šance, posledních 25. minut jsme se ještě strachovali o výsledek. Těch prvních 60. minut jsme však hráli extra dobře, zřejmě naše nejlepší hodina za posledních několik let.

SK Přibyslav B
Jiří Stejskal, záložník: Do příštího utkání musíme zlepšit nasazení od začátku utkání.

R. Dušánek [-] - M. Zelený [-] , S. Šulc [-] , L. Dvořák [-] , J. Miřácký [-] , T. Koten [-] , P. Váňa [-] , V. Koubek [-] , M. Satrapa [-] , D. Skála [-] , V. Skala [-] (58. P. Dobrý [-] )

J. Zvolánek [-] - D. Tvrdík [-] , T. Kalenda [-] (70. M. Šorf [-] ) , P. Málek [-] , O. Kárník [-] , M. Votava [-] , M. Pátek [-] , T. Musil [-] , P. Flekal [-] , L. Furgeri [-] (46. J. Jirásek [-] ) , J. Stejskal [-]

ŽK: 9. V. Koubek - 19. M. Votava , 51. P. Málek .
Hráči zápasu: L. Dvořák , J. Miřácký .
Místo: Golčův Jeníkov. Počet diváků: 42.