3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

V Rantířově se body dělily

25

V duelu celků, které nezvládly první podzimní zápas, si nakonec oba týmy připsaly první bod do tabulky.

Po půli nerozhodně

Rantířov i Štěpánov v prvním kole utrpěly debakly na svých hřištích, a to chtěli ve 3. kole odčinit.

Začátek utkání patřil domácímu týmu. Šance měli Karel Holub a Jan Bartej. Ti si však na Libora Dingu v brance Štěpánova nepřišli. Změna skóre tak přišla v 21. minutě, kdy se po domácím rohu dostali k míči hosté, podnikli rychlý protiútok a Volodomyr Kovalchuk prostřelil domácího brankáře Krupicu - 0:1. Rantířov srovnal v 37. minutě, kdy se trefil Bartejs, který se dostal k míči na hranici penalty a zamířil přesně - 1:1. S tímto výsledkem se také odcházelo do kabin.

Ve druhém poločase branka nepadla

Druhá polovina zápasu patřila spíše domácímu týmu, ale několik solidních příležitostí neproměnili. Postupně se však obraz hry srovnal. Závěr zápasu už probíhal v opatrnějším duchu, jelikož si oba celky uvědomovaly, že nechtějí zbytečným riskováním ztratit remízový bod. Utkání tak skončilo nerozhodně.