3.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019

Česká přejela Choceň po pauze

46. F. Grepl , 53. R. Krystl , 59. L. Pešek , 72. V. Novotný , 87. F. Grepl
4

report...

První půlhodina se hrála ve svižném tempu. Byli jsme o chlup aktivnější, tlačili se před branku soupeře a vyvrcholením byla penalta, kterou Novotný ve 32. min. neproměnil. Tento okamžik nakopl hosty, kteří závěr prvního poločasu ovládli. Po změně stran to už bylo sólo pro jeden tým. Otevřeli jsme střelnici, na kterou Choceň nedokázala reagovat a odjela s krutým debaklem. Ve 46. min. otevřel skóre Grepl hlavou po trestňáku Müllera a Roušarově hlavičkové přihrávce – 1:0. V 53. min. kopal Müller roh a Krystl dává svoji premiérovou branku po Fučíkově přiklepnutí – 2:0. V 59. min. Pešek po individuální akci s pomocí teče – 3:0. V 73. min. si Novotný v důrazném souboji poradil s bránícím hráčem, nasadil k nezadržitelnému sólu, které s přehledem proměnil – 4:0. Hosté se mohli oklepat v 75. min., ale kanonýru Myšákovi Bárta penaltu chytil. Dvě minuty před koncem udělal tečku za zdařilým, střeleckým, poločasovým galapředstavením Grepl po centru Sejkory – 5:0. A to ještě v 57. min. nastřelil Novotný břevno a v 86. min. Pachl tyč.