1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

TJ Nečtiny nasázely šest branek a vítězí

11

Nováček soutěže SK Viktoria Úlice přijela na půdu hráčů  suverénních Nečtin, kteří minulý rok obsadili druhé místo.

TJ Nečtiny rozhodli vlastně už v prvním poločase

TJ Nečtiny utkání s nováčkem soutěže zahájily ve velkém stylu. Během 7 minut domácí vstřelili tři branky. Ve 3.minutě unikl Lukáš Lejsek po levé straně a přesným centrem našel Vojtěcha Šedivce, který se hlavou nemýlil. O tři minuty později se Filip Socha pěknou střelou k tyči trefil a zvýšil na 2:0. Poté o minutu se po pěkné kombinaci prosadil Lukáš Lejsek. To ještě nebylo vše, v 17.minutě  se po rohovém kopu prosadil Jaroslav März a už to bylo 4:0. Hosté ke konci poločasu jen snížili na 4:1.

Domácí dominovali i ve druhém poločase

Druhý poločas začal opět náporem domácích a hned na začátku ve 46.minutě v úniku prostřelil brankáře hostů Filip Socha. Domácím to nestačilo a přidali ještě poslední branku , kde po centru Lukáše Lejska skóroval Václav Polívka a utkání skončilo 6:1.

TJ Nečtiny
Václav Polívka: Jednoznačně jsme dominovali prvních 20.minut, pak jsme dovolili hostům si vytvořit nějaké šance, ale jinak jsme měli utkání pevně ve své moci.

TJ Nečtiny
S. Arnet [-] - V. Polívka [-] (82. J. Pekarovič [-] ) , O. Plic [-] , J. März [-] , L. Lejsek [-] , V. Šedivec [-] , M. Hlous [-] (75. K. Junas [-] ) , F. Socha [-] , L. Brada [-] (60. M. Bruml [-] ) , Z. Bittermann [-] , M. Alexi [-]

SK Viktoria Úlice
P. Kalián [-] - M. Sadílek [-] , D. Pánek [-] (46. M. Mrázek [-] ) , F. Popelka [-] (67. J. Květoň [-] ) , J. Bešta [-] , D. Šablatura [-] , O. Bělohlav [-] , L. Soukup [-] , J. Hobl [-] , P. Fazekaš [-] , J. Čermák [-]

Počet diváků: 60. Rozhodčí: Legát Zdeněk - PASCH Stanislav (N), SADÍLEK Bohumil (N).