1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Dlouhý Újezd nadělil domácím Kozolupům půltucet gólů!

67. V. Sláma - 31. M. Dvořák , 38. M. Michl , 52. P. Houda , 64. M. Michl , 77. T. Janků , 84. P. Houda
18

Pořádnou střelnici si v Kozolupech otevřeli fotbalisté Dlouhého Újezdu. Ti se do brány soupeře trefili hned šestkrát. Domácí se jedinkrát prosadili až za stavu 0:4.

Kozolupy se držely třicet minut

Loňský nováček z Kozolup hostil v úvodním kole Dlouhý Újezd, který by měl i letos patřit k předním týmům soutěže. Domácí drželi se silným soupeřem krok půl hodiny. Pak ale otevřel skóre Martin Dvořák a hosté začali na hřišti dominovat. Ještě do přestávky tak zvýšil na 0:2 Martin Michl.

Domácí se prosadili až za stavu 0:4, nepomohla jim ani přesilovka

V 52. minutě přidal třetí gól Sparty Petr Houda a od té chvíle již nebylo o vítězi zápasu pochyb. V 64. minutě zvýšil na 0:4 svým druhým zásahem v utkání Martin Michl a teprve pak se dostaly ke slovu i Kozolupy. Trefa Vojtěcha Slámy však byla jedna z mála světlých chvilek domácích v utkání. V 72. minutě byl sice vyloučen hostující Bizoň, ale další góly už pak stejně stříleli zase hráči Dlouhého Újezdu. Skóre utkání na konečných 1:6 tak uzavřeli Tomáš Janků a Petr Houda.