13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Chotíkov nestačil na Lhotu

22

Vyrovnané utkání skončilo jednoznačným výsledkem..

Kotrnoch poslal hosty do vedení

Utkání bylo od úvodu vyrovnané, oba celky se snažily hrát po zemi a diváci tak mohli sledovat poměrně atraktivní fotbal.

První branku vstřelila Lhota, když se ve 13. minutě prosadil krásnou střelou levačkou Kotrnoch.

Hra se nadále přelévala ze strany na stranu, ale prosadili se opět hosté. Ve 34. minutě totiž vystihl rozehrávku domácích Šroubek, následně se balón dostal až k Horníkovi, který přesným pasem našel ve vápně úplně samotného Davida Křížka a ten nezaváhal.

Do první velké šance se po této brance dostal i Chotíkov, krásnou střelu z přímého kopu v podání Slavíka však Böhm skvěle vyrazil.

Lhota měla do konce poločasu ještě pár slibných brejků, ani jeden z nich však gólem neskončil.

Lhota vedení ještě navýšila

Prvních deset minut druhé půle patřilo Chotíkovu, který hostům vůbec nepůjčil balón. Do dobré pozice se dostal Lopata, který se objevil sám na malém vápně, výborně chytajícího Böhma ale překonat nedokázal.

V 62. minutě tak přišla krutá rána pro domácí celek, když sám před gólmanem Šilhánkem vyplaval Záhrobský a navýšil náskok svého týmu.

Hostům už stačilo jen zodpovědně bránit a vyčkávat na brejkové situace, dvakrát se sám na domácího brankáře řítil Horník, ani jednou ho však nepřekonal.

Poslední zásah si Lhota přichystala na 85. minutu, kdy střela z úhlu v podání Zbyňka Černého skončila v bráně a utkání tak skončilo 0:4.

FC Chotíkov 1932
Petr Nykles, trenér domácích: Do tohoto zápasu jsme opět šli s oslabenou sestavou. Od začátku utkání nás hosté výborně napadali a narušovali naši rozehrávku. Postupem času jsme získávali více ze hry, soupeř byl ale velice produktivní a dostal se do dvoubrankového vedení. Po třetí brance v naší síti jsme se bohužel sesypali a nezmohli jsme se na nic dalšího. Hosté byli důraznější a hlavně produktivnější, což si myslím, že rozhodlo.

TJ Sokol Lhota
Jakub Šroubek, hráč hostí: Na zápas jsme se všichni moc těšili a měli velkou motivaci, s Chotíkovem jsou to vždycky vyrovnané zápasy. Dneska jsme zapas všichni odmakali a zaslouženě jsme vyhráli s nulou vzadu. Kdyby jsme dali ještě o 3 góly víc, nikdo by se nemohl divit.

L. Šilhánek [-] - J. Kluska ml. [-] , O. Vodička [-] (64. J. Šulan [-] ) , V. Týml [-] (78. M. Nemček [-] ) , J. Vlk [-] , J. Slavík [-] , K. Rozboud [-] , M. Míka [-] , M. Lopata [-] , P. Kučera [-] , D. Chotěborský [-]

L. Böhm [-] - M. Varga [-] (80. P. Kalabza [-] ) , T. Štverák [-] , O. Kotrnoch [-] (28. J. Langer [-] ) , J. Šroubek [-] , J. Záhrobský [-] , Z. Černý [-] (89. J. Humeník [-] ) , D. Křížek [-] , V. Suda [-] , P. Suda [-] , J. Horník [-]

ŽK: 65. J. Šroubek , 81. L. Böhm , 83. Z. Černý .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kříž Lukáš - ŠIMEK František, KÖNIG Michal.