12.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

89. M. Zítek - 20. P. Demjan , 72. O. Pavlas
21

Celek ze Stříbra se odpoutal z posledního místa tabulky..

Demjan poslal hosty do vedení

Důležitý zápas čekal fotbalisty Bolevce a Stříbra. Ani jednomu z těchto týmů se doposud příliš nedařilo a tak se očekávala vyrovnaná bitva.

Od počátku utkání byli aktivnější hráči Stříbra, ve 20. minutě tak přišla zasloužená branka, když se po standartní situaci prosadil stoper Demjan.

Spíše než pohledné akce nabídl zápas velké množství nepřesností a soubojů, žádnou vyloženou šanci již první půle nepřinesla a tak odcházeli do kabin spokojenější hosté.

Utkání se hrálo na ne moc fotbalovémm povrchu, což mělo vliv na přesnost a rychlost hry, přesto jsme byli od začátku aktivnější a šli s větší chutí za vítězstvím, díky nepřesnostem byla často hra plná soubojů. Obě branky jsme dali ze standardních situací a ještě jsem mohli další přidat.V závěru utkání jsme díky velké chybě v obrané řadě dovolili domácím snížit. Naštěstí už to k vyrovnání nestačilo.Zaslouženě jsem zvítězili a vezeme vzhledem k tabulce 3 důležité body.

Stříbro vedení uhájilo

Druhé dějství nabídlo podobný obraz hry jako to první, oba celky zarputile bránily a tak byl výsledek stále 0:1, tedy až do 72. minuty, to se po další z mnoha standartek prosadil stříbrský Pavlas a vypadalo to, že o vítězi je rozhodnuto.

Domácí však nic nezabalili a snažili se tlačit do zakončení. Baník se tak dostával do brejkových situací, gólmana Körnera se mu však potřetí překonat nepodařilo.

V 89. minutě využil Bolevec zaváhání obrany hostů a Zítkovi se podařilo snížit.

Stříbro už ale těsný výsledek uhájilo a připsalo si tak veledůležité tři body, Bolevec se propadl na poslední příčku tabulky.

TJ Baník Stříbro
Jakub Eliáš, trenér hostí: Utkání se hrálo na ne moc fotbalovémm povrchu, což mělo vliv na přesnost a rychlost hry, přesto jsme byli od začátku aktivnější a šli s větší chutí za vítězstvím, díky nepřesnostem byla často hra plná soubojů. Obě branky jsme dali ze standardních situací a ještě jsme mohli další přidat.V závěru utkání jsme díky velké chybě v obrané řadě dovolili domácím snížit. Naštěstí už to k vyrovnání nestačilo. Zaslouženě jsme zvítězili a vezeme vzhledem k tabulce 3 důležité body.

SSC Bolevec
J. Körner [-] - M. Havlíček [-] , M. Zítek [-] , D. Humpál [-] , J. Šanoba [-] , L. Běl [-] (46. M. Vísner [-] ) , L. Ficu [-] (87. M. Fictum [-] ) , J. Fryček [-] (46. P. Greif [-] ) , J. Hibler [-] , P. Winkelhöfer [-] , M. Pelnář [-] (65. D. Vozian [-] )

L. Dolejš [-] - J. Petrlák [-] , J. Korynta [-] , G. Lanfranchi [-] , O. Pavlas [-] (75. Y. Paidych [-] ) , T. Bůžek [-] (88. D. Beneš [-] ) , D. Tůma [-] , R. Hřebík [-] , R. Dyk [-] , T. Vejvoda [-] , P. Demjan [-]

ŽK: 70. D. Tůma , 77. G. Lanfranchi , 84. Y. Paidych .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: ŠIMEK František - FILLINGER Miloš, SCHVEINERT Radek.