12.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

21

Domácí nedali hostům šanci..

První půle rozhodla

V rámci 12. kola KP se utkaly týmy Rokycan a Lub.

Od úvodu utkání zde bylo jen jedno mužstvo a to domácí, kteří si prakticky dělali, co chtěli a téměř nic Lubům nedovolili.

První branku si v 8. minutě připsal Pavel Aubrecht po pěkné kombinaci.

Do konce úvodního dějství vstřelily Rokycany další čtyři branky, postupně se prosadili Milota, Debellis, Procházka a znovu Pavel Aubrecht.

O třech bodech tak bylo po pětačtyřiceti minutách rozhodnuto.

Nakonec padlo 11 branek..

Do druhé půle nastoupili hosté s vědomím, že těžko budou výsledek utkání otáčet a tak se prakticky jen dohrávala.

V rozmezí 63. a 69. minuty padly další tři branky, všechny do sítě hostujícího Hromady. Gól si připsal Procházka, střídající Kužma a hattrick zkompletoval Pavel Aubrecht.

Rokycanská obrana v závěrečných minutách trochu polevila a hosté z Lub dokázali vstřelit alespoň dva čestné "fíky", kdy nejprve v 75. minutě skóroval Pivoňka a chvíli po něm Havlovic.

Poslední slovo měl však střelec Pavel Aubrecht, který upravil v 87. minutě výsledek utkání na konečných 9:2 pro Rokycany.

TJ Start Luby
Jan Voráč, kapitán hostí: Další ostudný debakl,tentokrát na hřišti Rokycan. Opět to samé dokola.Na hřiště jdeme s až příliš velkým respektem k soupeři,bojíme se cokoli udělat, abychom náhodou něco nezkazili.Soupeř si s námi pak dělá, co chce. Výsledkem je porážka 9:2. Pro nás je teď důležité, abychom se připravili na domácí zápas a udělali 3 body.