12.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Lhota odešla s nepořízenou

21

Favorit z Petřína si suverénně poradil se Lhotou

Kanonádu začal Vohrna

Utkání začalo poměrně vyrovnaně, prvních třicet minut nabídlo šance na obou stranách, bohužel pro oba celky bez využití.

Ve 32. minutě se prosadil po pěkné akci kdo jiný, než snajpr Vohrna.

Do poločasu stihl Petřín přidat další dvě branky, nejprve se pět minut po úvodní brance zapsal do listiny střelců stoper Lisý a těsně před poločasovým hvizdem ve 45. minute také mladík Gavrylovskyy.

Petřín tak celkem vyrovnanou půli ovládl 3:0.

Pouze formalita

Hostující celek neponechal nic náhodě a dále se tlačil do příležitostí, které domácí obrana spolu s brankářem Böhmem jen horko těžko likvidovala.

V 56. minutě se podruhé v zápase prosadil Gavrylovskyy.

Posledních deset minut utkání bylo pro oko diváka velice zajímavých, jelikož padly ještě tři branky. Tu první vstřelil hráč Lhoty Kalabza v 80. minutě.

Konečné slovo měl ale plzeňský celek, konkrétně Šimáně a Demeter, kteří skórovali v 85., respektive 89. minutě a stanovili tak konečný výsledek utkání na 1:6.

TJ Sokol Lhota
Jakub Šroubek, hráč domácích: Do zápasu jsme šli hlavne s tím, že se soupeře nebudeme bát a pokusíme se být vyrovnaným soupeřem. To se nám celkem dařilo prvních 30 minut, pak jsme ale dostali 3 rychlé góly do poločasu a v podstatě bylo po zápase.

L. Böhm [-] - P. Suda [-] , M. Varga [-] (69. V. Suda [-] ) , P. Kalabza [-] , J. Záhrobský [-] , J. Šroubek [-] , J. Horník [-] , Z. Černý [-] , M. Křížek [-] (77. M. Drapák [-] ) , D. Křížek [-] , O. Kotrnoch [-]