8.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

47. V. Bezdička - 64. K. Šmejkal (p.)
24

Domácím se daří, zvítězili již třikrát v řadě

První půle branku nepřinesla

V tomto kole KP zavítaly do Lhoty Domažlice B. Oba týmy dělil jediný bod a tak se čekal vyrovnaný duel.

A bylo tomu skutečně tak, zápas byl vyrovnaný od začátku do konce. Oba celky se snažily hrát pohledný fotbal po zemi. První šanci měly Domažlice B, kdy nejprve domácí zachránil na čáře Varga a poté i brankář Böhm.

Poté převzali iniciativu domácí, po jednom rohovém kopu se míč dostal až ke Štverákovi, který však ke smůle Lhoty namířil svou střelu pouze do břevna Brataničovi branky.

Více šancí první polovina utkání nenabídla a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Zápas dospěl až k pokutovým kopům

Druhá půle se nesla v podobně vyrovnaném duchu jako ta první, Benfika držela více balón a domácí se zase dostávali do příležitostí díky standartním situacím.

V 47. minutě se Lhota dostala do vedení po centru ze strany, kdy se prosadil hlavou Bezdička.

Hosté dobývali obranu domácích a hnali se za vyrovnáním. Toho se dočkali v 64. minutě, kdy jim po nedohodě v obraně Lhoty a následném faulu brankáře Böhma rozhodčí nabídl pokutový kop, který bezpečně proměnil Šmejkal.

Ve zbytku základní hrací doby branka nepadla, domácí se spoléhali na silnou obranu a tak ofenzivně naladěné Domažlice do šance nepustili.

Pokutové kopy vyzněly pro domácí

Penalty bývají silnou stránkou Lhoty, vždyť to domácí potvrdili v utkáních s Vejprnicemi a Rapidem. Očekávání se také potvrdilo a domácí porazili v pohledném utkání silné Domažlice B vvýsledkem 2:1 (4:3 na pk.).

TJ Sokol Lhota
Jakub Šroubek, hráč domácích: S vítězstvím jsme spokojeni, i když "jen" za dva body. Domažlice patří k nejlepším celkům soutěže, proto si těchto bodů velice vážíme a budeme se na tuto výhru snažit navázat v dalším utkání.

L. Böhm [-] - D. Křížek [-] (80. P. Kalabza [-] ) , T. Štverák [-] (90. M. Šindelka [-] ) , M. Varga [-] , J. Záhrobský [-] , J. Langer [-] , J. Šroubek [-] , V. Bezdička [-] , J. Horník [-] , M. Křížek [-] , O. Kotrnoch [-]