7.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

31. F. Róth , 35. V. Tobrman , 42. J. Kohout , 85. F. Róth - 69. M. Pelnář
23

Bolevečtí se dál trápí, tentokrát nestačili na Zruč..

Skvělá první půle domácích..

Zruč přivítala na svém hřišti v rámci sedmého kola KP Bolevec. Hostům se po postupu z 1.A. třídy příliš nedaří a zatím figurovali na poslední příčce, od které se mohli odpoutat v případě plného bodového zisku v tomto zápase.

Utkání bylo vyrovnané až do 31. minuty, kdy se po pěkném centru z pravé strany prosadil hlavou exligový Róth.

Tato branka jakoby domácí nabudila, začali svého soupeře přehrávat a výsledkem jejich snahy byla i druhá branka, kterou v 35. minutě vsítil Tobrman. Nutno uznat že tato střela z velkého vápna opravdu stála za to.

Bohužel pro hosty se jim závěr poločasu nevyvedl, ve 42. minutě totiž inkasovali potřetí, když se do nádherného centru položil velice aktivní Kohout a upravil tak skóre zápasu na 3:0.

Bolevec zvládl snížit, konečné slovo měl ale Róth

Zruč se nechala zjevně uspokojit tříbrankovým vedením, které si v první půli vypracovala a pustila Bolevec do hry. Hosté se dostávali do příležitostí a jednu z nich využil v 69. minutě kapitán týmu Pelnář.

Za mohutné podpory hostujících fanoušků se Bolevec tlačil za další brankou, domácího brankáře Zacha se jim ale podařit nepřekonalo.

Tečku za utkáním udělal v 85. minutě Róth , který se podobně jako v prvním poločase prosadil hlavou.

Zruč se tak drží na desáté příčce, Bolevec zůstává poslední.

TJ Zruč
Ferenc Roth, hráč domácích: Do naší první branky to byl vyrovnaný zápas, poté jsme převzali iniciativu hry a dařilo se nám. Do druhé půle jsme chtěli vlétnout v podobném duchu, bohužel jsme trochu hrát přestali a pustili jsme Bolevec do hry. Pro nás jsou to nicméně důležité tři body a musíme se soustředit na další utkání, kdy jedeme na horkou půdu do Tlumačova.