6.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Mýto nedalo Nepomuku šanci

24

Mýto potvrdilo dobrou formu, když deklasovalo nováčka z Nepomuku

První půle v režii domácích

Nedělní odpoledne v Mýtě patřilo fotbalu, od 16:30 zde domácí celek přivítal hosty z Nepomuku. Domácí hrají zatím ve veliké pohodě, zvítězili ve třech předchozích utkáních. Hosté z Nepomuku chtěli navázat na výhru 3:0 nad dalším nováčkem soutěže, kterým je Tlumačov.

Od první minuty byli domácí aktivnějším celkem, ve 2. minutě překonal hostujícího brankáře Barocha David Rieger. O pět minut později už vedlo Mýto o dvě branky, to když se prosadil Michal Holý. No a poté co v 11. minutě skóroval další hráč domácích, Petr Zajíček, bylo prakticky po utkání.

To ale nebylo od skvěle hrajícího Mýta vše, v rozmezí dvou minut, konkrétně 26. a 27., se prosadili ještě Havel a Švejda.

V polovině utkání to tak bylo 5:0 pro domácí a nebylo pochyb o tom, kdo bude vítězem tohoto střetu.

Mýto nadále dominovalo

Do druhého poločasu vstoupili domácí opět ve velkém stylu a dvoustovka přítomných diváků tak mohla sledovat prvotřídní fotbal. Mýto si vytvořilo spoustu šancí, například Zajíček trefil břevno a po další střele se ozvala za brankářem Barochem tyč.

Domácí trenér dal prostor pětici náhradníků, na předváděnou hru to nicméně zásadní vliv nemělo.

V 72. minutě se po pěkné akci domácích prosadil střídající Konopásek a pečetil tak nepopulárního bůra pro tým z Nepomuka.

Utkání se poté už jen dohrávalo a Mýto zaslouženě zvítězilo rozdílem třídy 6:0.

TJ Slavoj Mýto
Jan Basl, vedoucí domácích: Zápas měl jednoznačný průběh, ve 27. minutě bylo rozhodnuto. Trenér mohl protočit hned pětici hráčů a kluci ze střídačky dostali ve hře hodně prostoru. Celkově musím říci, že mě Nepomuk výkonem zklamal. Minulý rok, když jsme s ním zápasili v I.A. třídě, zápasy končily většinou o gól, nyní to byl debakl.

J. Vild [-] - D. Rieger [-] , M. Švejda [-] (59. O. Konopásek [-] ) , M. Holý [-] (69. D. Hlaváček [-] ) , P. Zajíček [-] , J. Havel [-] (76. D. Burket [-] ) , M. Veverka [-] (68. M. Lupáč [-] ) , P. Štych [-] , M. Světlík [-] , J. Abrt [-] , L. Smitka [-] (85. P. Ulrich [-] )