9.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Ves po dlouhé době vyhrála v Majdaleně

22. M. Tetík , 35. M. Mezera , 75. P. Candra
12

Nová Ves vyrazila k poslednímu zápasu do Majdaleny, kde už dlouho nedokázala vyhrát. Což se jim tentokrář povedlo a zvítězila 0:3.

Ves vedla po poločase 0:2

Hráči Spartaku chtěli napravit nezdar z utkání s Deštnou, domácí borci se museli obejít bez lídrů týmu...

Hosté od Lužnice vlétli do utkání jako uragán a hned od první minuty zatlačili Sloupárnu na jejich polovinu... Bohužel uzemní převahu, tlak na balon nedokázali z úročit ve vedoucí branku. Nepřesné centry, střely nad branku ukončila standartní situace 2 metry za půlý, exekutor Košumberský načechral balon za obranu Majdaleny, kde hlavou prodloužil za záda Bárty Tetík. 22 min 0:1. Branka hosty uklidnila, zpřesnili hru a vytvářeli si šance na druhou branku.. Ve 35. minutě si na krácnou přihrávku patou naběhl matador Mezera a ukázal útočníkům jak naložit se šancí. 0:2. Akdyž pro ofsajdové postavení domácího Horníka neuznal hlavní sudí branku skončil poločas lépe pro hosty.

Ves si utkání pohlídala

Do druhé půle nevkročili Spartakovci nějak slavně a přenechali aktivitu na Sloupárně, bohužel pro domácí Fans bez efektu a hlavně nějaké vážné šance.. A tak se hosté opět pomalu dostávali do tempa, podepsalo se to hlavně na domácím T. Horníkovi, ten do druhé půle dostal instrukce hrát osobku na špílmachra Candru. Tento úkol nezvládl a během 5 minut se nechal vykartovat nesmyslnými fauly. Hosté proti desti stále více utahovali šrouby a vítěznou tečku zasadil pod padajícího Bartu Candra Pavel ( 75. min 0:3 ).Druhá půle se dohrávala pod taktovkou Spartaku, za zmínku stojí jediná ložená šance Majdalény, kdy se po chybách Bielka a Adensama P. do semostatného úniku dostal Šrom,. Bohužel pro domácí ztroskotal na brankáři Spartaku...

TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
Vladimír Candra ml. (jednatel): Poslední utkání, nepopulární Majdalena, katastrofální plac ( společně H.Pěnou by mohli pěstovat brambory ), co k tomu dodat. Chtěli jsme na hřišti odevzdat vše a napravit nezdar z domácího zápasu. Myslím, až na nějaké ty menší nezdary jsme zápas zvládli. Pozitivum vidím v čistém kontu a také to, že se konečně trefil kapitán Candra Pavel... Čeká nás 6 měsíců volna, i kvůli této zkutečnosti odehrajeme opět Český pohár, je třeba se dobře připravit na jarní část sezony a ještě tabulku hodně zdramatizovat. :-D :-D :-D

TJ Sloupárna Majdalena
P. Bárta [-] - K. Hrkal [-] , T. Horník [-] , F. Horník [-] , M. Hamerník [-] , M. Hamerník [-] , J. Fürst [-] , V. Cikán [-] , T. Bürger [-] , V. Bouchal [-] , V. Biňovec [-]

P. Špringer [-] - J. Bumba [-] , M. Mezera [-] , R. Košumberský [-] , V. Candra [-] - O. Koller [-] , P. Bambule [-] , P. Candra [-] , M. Tetík [-] - J. Pospíchal [-] - R. Škácha [-]

ŽK: 60. V. Bouchal - 67. M. Bielek , 88. J. Pospíchal . ČK: 65. V. Bouchal .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - KLUFA Luboš (N), CANDRA Vladimír (N).