11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

Zápas plný zvratů mezi bystřickou rezervou a Suchdolem skončil nerozhodně

10. A. Janata (p.) , 15. J. Zach , 42. V. Mol , 58. A. Janata , 71. J. Zach - 2. K. Trmal , 38. L. Hešík , 61. M. Šuba , 83. D. Trmal , 86. M. Dunaj
31

Číměř – Kdo navštívil duel mezi Bystřicí "B"a Suchdolem "B" rozhodně se měl na co dívat. Už po dvou minutách rozjásal hosty Trmal, ovšem domácí do poločasu utkání otočili a na začátku druhé půle už odskočili na rozdíl dvou branek. Suchdolští nesložili zbraně, snížili a v posledních minutách zápasu dokázali vyrovnat na hokejových 5:5.