10.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

Suchdol zdolal na domácí půdě poslední Plavsko

13. D. Trmal , 88. F. Rácik
32

Suchdol nad Lužnicí – Duel dvou celků ze spodních pater tabulky byl bezbrankový jen do 13. minuty, kdy se trefil Trmal. Druhá branka přišla až dvě minuty před koncem, kdy prolomili domácí hráči střelecké trápení a druhým gólem rozhodli o tom, že tři body tentokrát zůstanou na jejich hřišti.

Na hřiště Sokola Suchdol zavítal Sokol Plavsko. Od začátku byli aktivnější domácí. Ve 13. minutě pálil na bránu hostů F. Rácik. Jeho střelu golman vyrazil a Daniel Trmal se z dorážky nemýlil - 1:0. Do konce poločasu měl brankové šance spíše Suchdol, ale ani na jedné straně nebyly úspěšné. Druhý poločas měli domácí viditelně územní převahu. Hosté z Plavska si vytvořili pár šancí, ale žádnou "tutovku". Oproti tomu Suchdol měl šancí dost, ale většina střel nemířila na bránu. Druhý gól přidal ke konci zápasu v 88. minutě suchdolský Filip Rácik po pokutovém kopu. Domácí tedy vyhráli 2:0 a odnáší si z duelu tři body.

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Marek Čáp (hráč): Za vítězství jsme více než rádi, pomohlo nám se malinko "odpoutat" odspodu tabulky. Nicméně bychom měli být v zakončení produktivnější.

M. Durek [-] - D. Sejk [-] , L. Kuchyňka [-] , P. Krejčí [-] (89. T. Koranda [-] ) , R. Gorný [-] , D. Trmal [-] , J. Zeman [-] , M. Čáp [-] , M. Matějček [-] , D. Kreim [-] (74. J. Vaněk [-] ) , F. Rácik [-]