9.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Peč po gólové smršti v prvním poločase zdolala Suchdol

32

Po venkovní porážce s Bukem tentokrát Peč na svém hřišti v 9. kole Okresního přeboru nezaváhala. Domácí fotbalisté nastříleli tři branky v prvním poločase a ve druhém přidali ještě jednu branku a zvítězili jednoznačně 4:0, dvakrát se trefil domácí útočník Josef Novák.

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Marek Čáp (hráč): První poločas patřil jednoznačně domácí Peči. Byla aktivnější a měla více chuti do hry. To se odrazilo na skóre hned v 6. minutě kdy J. Novák přehodil vyběhnutého golmana a poslal domácí do vedení 1:0. Peč do konce poločasu přidala ještě dvě branky o které se postarali R. Ďurač a J. Lojka. 3:0. Soupeř ze Suchdola se sice druhý poločas herně zlepšil, přidal i na aktivitě ale stejně se mu nepodařilo vsítit branku. Na druhé straně hosté ještě jeden gól přidali na 4:0 v 61. minutě. Postaral je o něj opět J. Novák poté co po dlouhém balonu za obranu šel na brankáře. Peč tedy zvítězila a získala 3 body. První poločas se nám herně vůbec nedařilo. I když druhý poločas byl od nás herně lepší, na soupeře náš výkon nestačil.