7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

Číměř je stále bez bodu, doma podlehla Strmilovu

27. V. Mol , 60. J. Havel , 83. J. Drábik - 12. M. Novák , 39. F. Procházka , 56. D. Hanzal , 87. O. Nečeda
31

Fotbalisté Číměře ani na šestý pokus nevyhráli a jsou stále na posledním místě tabulky. Hostující Strmilov se alespoň trochu posunul v tabulce a připsal si velice cenné tři body. Domácí boudou muset hodně rychle zabrat, aby se vyhnuli nepříjemnému boji o záchranu.

TJ Jiskra Strmilov
Jiří Hanzal (hráč): Podle zahajovacích sestav byli určite favoritem zápasu domácí hráči, kteří měli na hřišti početnou skupinu hráčů ze svého A týmu. Na začátku zápasu byli aktivnější domácí a měli jsme problém držet tempo se soupeřem. Později se hra začala vyrovnávat a začali jsme být také nebezpeční. Po zaváhání domácího brankáře doklepl míč do branky Martin Novák a ujali jsme se vedení 1:0. To nám, ale dlouho nevydrželo a bylo srovnáno 1:1. Chvilku před poločasem jsme dostali výhodu trestného kopu, který proměnil František Procházka. Ze začátku druhé půle doklepl míč za záda domácího brankáře David Hanzal a vedli jsme o 2 branky. Neuběhlo ani 5 minut a nechali jsme domácí snížit na 2:3. Vypracovali jsme si daleko více šanci než domácí hráči, ale bohužel místo toho, aby jsme soupeři znovu odskočili domácí z rohového kopu srovnali na 3:3. 5 minut před koncem se po důrazném souboji s domácím brankářem hlavou prosadil náš Ondřej Nečeda. Toto vedení jsme již pohlídali a odvezli jsme si z Bystřice cenné 3 body. Kluky bych chtěl pochválit hlavně za předvedenou bojovnost. Nejlepší hráči Ondřej Nečeda a David Hanzal.