6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

Novosedly poprvé v sezóně prohrály, v Jarošově rozhodl Stejskal

3. M. Stejskal (p.) , 80. M. Stejskal - 18. R. Poborský (p.)
32

Jarošov nad Nežárkou – V šestém kole zavítaly na hřiště v Jarošově dosud neporažené Novosedly nad Nežárkou. V prvním poločase se kopaly dvě penalty, které rozhodly o poločasovém nerozhodném stavu, druhou půli domácí zabrali a těsně před koncem vstřelily branku a tak Novosedly poprvé v letošní sezóně okusili hořkost porážky. Domácí vyhráli 2:1.

SK Novosedly n. Než
Václav Kroupa (vedoucí mužstva): K zápasu jsme odjeli bez našich opor - Vohák, Kubo, Voldřich, Hladílek a které jsme bohužel nebyli schopni nahradit. Zápas pro nás začal dost nešťastně, už ve třetí minutě si náš obránce nastřelil ruku a kopala se penalta. Bohužel ji soupeř proměnil. O několik minut se opakovala podobná situace i na druhé straně a i my měli výhodu pokutového kopu, který náš kanonýr Poborský proměnil. Pak jsme měli trochu navrch, ale bez patřičného efektu. Závěr poločasu patřil domácím, kteří nás výrazně přehrávali, ale nám se podařilo remízu do poločasu uhájit. Druhý poločas jsme se už trápili. Za zmínku stojí jen vyložená šance Petra Fryše, který sám před brankářem zakončil přímo do jeho náruče. Chvíli před konce nás soupeř dorazil, kdy po závaru ve vápně prostřelil našeho brankáře. Na to už jsme nestačili odpovědět. V závěru přišla další pohroma, kdy po dvou žlutých přišla červená za zbytečný komentář pro našeho Jechu.