13.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Lipno nedalo devíti hráčům Krumlova B šanci

16

Krumlovští dorazili k zápasu do Lipna pouze s devíti hráči a na vývoji utkání se to zákonitě projevilo.

Čekání na první branku bylo dlouhé

Hostující hráči, vědomi si své početní nevýhody, od začátku zápasu hráli v hlubokém defenzivním bloku a snažili se hrát na rychlé protiútoky. Domácí drželi balón na svých kopačkách a obléhali hostující branku. První větší šanci zaznamenal paradoxně hostující hráč. Babouček ale svůj brejk neproměnil. Ve 33. minutě zatáhnul domácí Panský míč do vápna a vrátil jej na penaltu, kde byl osamocený Milan Víšek, který otevřel skóre utkání. O 5 minut později se postaral o nejkrásnější branku zápasu střelou z 25ti metrů na zadní tyč Karel Krauskopf a určil poločasový výsledek 2:0.

Střelci Lipna si vylepšili statistiky

Ve druhém poločasu už bylo pouze otázkou, kolik branek domácí vstřelí. 51. minuta, Sládek přihrává Milanu Víškovi a ten překonává brankáře hostí, 3:0. V 58. minutě Panský opět zatáhnul míč do vápna a přihrávku adresoval pod sebe. Tu opět našel Milan Víšek a dokončil hattrick střelou z první k tyči. Pátý gól v krumlovské síti si hosté vstřelili sami. Běžela 72. minuta, jeden z obránců při snaze o odkop trefil míč špatně a do protipohybu brankáře do vlastní sítě. Branka byla připsána Milanu Víškovi. V 80. minutě se mezi střelce zapsal Ondřej Panský. Po samostatném úniku poslat míč do protipohybu gólmana, 6:0. Poslední branka padla v 88. minutě, kdy střelu Krauskopfa dorazil do prázdné branky Ondřej Panský, 7:0

FC Lipno nad Vltavou
Ondřej Panský - hráč: Na utkání s Krumlovem jsme se těšili, ovšem soupeř přijel jenom v 9 lidech a to dalo zápasu už téměř předem stanovený průběh. Utkání bylo ze začátku o prvním gólu a trpělivosti, potom už se jen čekalo, kolik šancí proměníme. Minulý rok k nám soupeř dorazil snad v 8 lidech, což na tak "velký" klub je prostě hrůza, ale chtěl bych klukům z Krumlova poděkovat, že to nezabalili a dohráli celý zápas v takovém počtu, nebáli se a naopak nás kolikrát i dost pozlobili.

F. Dočkal [-] - M. Schober [-] , R. Šedivý [-] , Z. Skípala [-] , K. Krauskopf [-] , P. Sládek [-] , J. Knotek [-] , M. Víšek [-] , V. Březina [-] , T. Kordík [-] , O. Panský [-]

FK Slavoj Český Krumlov B
R. Švec [-] - T. Bohatý [-] , D. Benda [-] , J. Toman [-] - Z. Toman [-] , M. Musil [-] , D. Adamíček [-] - J. Babouček [-] , A. Krák [-] - D. Trapl [-] , P. Filip [-]

Hráči zápasu: V. Březina , K. Krauskopf , M. Víšek , O. Panský .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Holub Jaroslav - KRÁTKÝ Marcel (N), SUCHÁNEK Daniel (N).